2733
2734
عنوان

غذا درست کردم پسرم میگه فلافل!!!!

484 بازدید | 31 پست

سلام

پسرم و باباش رفتن استخر منم خورشت قیمه گذاشتم گفتم پسرم دوست داره با سیب زمینی سرخ کرده اضافی!

منتظر که بیان

شوهرم میگه پسرم گفته گرسنمه 

گفته بذار بریم خونه غذا بخور

گفته نه دلم یچیزی میخواد که بوی فلافل میده🫥🫥🫥👎👎👎

هعیییی مارو دور ننداززززز گل پسررر

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جوجههههههه😍

بزاربرای نهارش 

بگو شوهرت دوتا اضافه واس خودت و خودش بگیره

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊

وای دلم خواست شوهر ایندم و پسرم برن استخر منم تو خونه براشون غذا درست کنم😍🤣

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        
جوجههههههه😍 بزاربرای نهارش  بگو شوهرت دوتا اضافه واس خودت و خودش بگیره

مونده میشههه مثلا دو وعده ای درست کردم برای ناهارم بمونه

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️
2706