2752
2734

میخام خیلی قشنگ باشه یه متن بگین استوری کنم فرق نداره راجع چی باشه فقط قشنگ باشههه 

مثل این تقریبا

وجدانم راحته از اینکه تابحال هیچ آدمی و روی کفه ترازو نزاشتم تا ببینم برام میصرفه یا نه

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

شدید نیاز ب لایکککککک

دده جونی از من به شمو تجربه نصیحت اصن حرررررف الکی ولی نیگا بکن رابطه ای که توش ای پسرو بهت کم محلی می‌کنه یا بی توجهی می‌کنه یا زنگ نمیزنه یا پیام نمی‌ده ای رابطو دیگه تاریخ انقضاش سر اومده هی خودت کوچیک نکن برو سراغش بیگیر او اُزگل هم سیت چسی بیاد جواب نده ارزش خودت بدون خودت تمومش کن اصن نمیخاد بری بگی خدافظ همی که تو هم پیامش ندیا خود به خود تموم میشه 🤙🏻😏 یه مدت ناراحت باشی عذاب بکشی صدددد شرف داره تا یه عمر بعدن ای گوزو آقا سیت پوز بیگیره 🤣ها دده جونی از ای رابطه های سمی بیوووو بیرون ❤️😘 بیشتر ای کامنتایی که گذاشتم همش بز بز کو کو بودن😪😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان اینبیشتر شبیه تیکه به فرد خاصی بود ازینا بذاری همه سه ساعت فکر میکنن منظورت به کیه😂چیز خاصی می ...

نه همینجوری میخام به چالش بکشم همه ذهنشون درگیر شه🤣

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
نه همینجوری میخام به چالش بکشم همه ذهنشون درگیر شه🤣

پس بگو 

هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمیخراشیم

ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم این احتمالا نصف فالووراتو میبره تو فکر 😂

می روم خسته افسرده و زار 

سوی منزلگه ویرانه خویش

بخدا میبرم از شهر شما

دل دیوانه و شوریده خویش

میبرم تا که در ان نقطهٔ دور

شستشویش دهم از رنگ گناه

شستشوی دهم از لکهٔ عشق

زین همه خواهش  بیجا و تباه...

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️
می روم خسته افسرده و زار  سوی منزلگه ویرانه خویش بخدا میبرم از شهر شما دل دیوانه و شوریده خو ...

مرسیییی

پس بگو  هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمیخراشیم ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ ...

وای دهنت سرویس این خیلی باااحاااال بووود🤣🤣