2752
2734
عنوان

بیایین یه جوری رفتار کنیم انگار داریم سبزی پاک میکنیم😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2224 بازدید | 260 پست

بلاخره پولداری و دردسراش 

اون صغرارو دیدین انگار اصغر خیلی عتیقس حس میکنه همه بهش چشم دارن

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این چه چیزی نیسسست تازههه دختر کبری خانومو ندیدی با اون قیافش دو تا خواستگار واسش اومده قیافه میگیره ...

دیدی رفته سیبیلاش برداشته؟؟؟

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹
بلاخره پولداری و دردسراش  اون صغرارو دیدین انگار اصغر خیلی عتیقس حس میکنه همه بهش چشم دارن

توهم کشتیمون با اصغر

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹
واااای شنیدی دختر عباسقلی رفته دانشگاه ؟؟؟؟ هیچی همه از دست در رفتن زمان ما نمیزاشتن پامون بزاریم ا ...

نعناتو تمیز پاک کن 

زمونه عوض شده ادماشم عوض شدن

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊
شوهرم انقد کتکم میزنه  دیشب یه جوری زد از پنجره پرت شدم بیرون

خدا خیز نبینه بیا بعد از ظهر ببرمت پیش پیشگو و جادوگر یه دعا بگیر بریز تو غذاش خونه رو هم کامل بگرد شاید مامانش جاودت کرده باشه

توهم کشتیمون با اصغر

😂😂خیلی عتیقس

ای که زیر پاشم جارو نمیکنه تند تند داشت جلو در خونه ما جارو میکرد که ینی مثلا من النگو دارم

تو زندگیم انقد از صدای النگو بدم نیومد از بس که این چن روز همش النگوهاش صدا میده

دختر کبری خانوم زیرابرو ورداشته بود😂

خاهر آخر زمان شده لابد با یکیه 😂🥴😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
نعناتو تمیز پاک کن  زمونه عوض شده ادماشم عوض شدن

ها والا 

دیروز شنیدم دختره می‌گفت بابا من لبتاب میخام

حالا نمی‌دونم لب تاب چیه ننه برای لباشونه ؟

شوهرم انقد کتکم میزنه  دیشب یه جوری زد از پنجره پرت شدم بیرون

نه دیگه اینجوری نمی گن میگن خدا به دور دیدی شوهرش چه بد دهنه دست بزن داره ولی شوهر من ماشاالله یه پارچه اقاست😌😌😌😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706