2752
2734
عنوان

دوقلو میخوامممم لطفا بیای مامانا😍😁

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن بچه ندارم کلاو

اول تک قلو بیار تا رحم  کانال رحم  باز بشد تا شکم دوم دوقلو یابیشتر بیار حالا که داوطلب بارداری هستی

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
ژنش رو دارید بنظرتون من خودم دوقلو هم اگ بخوام بعد عروسی باردار شم چقدر شانس دارم واسه دوقلو شدن زی ...

زیر نظر دکتر فردا خودم میرم میپرسم. میگن که تاثیر داره 

خدا کریمه

منم نی نیمو تازه از دست دادم به این فکر می کردم یکم جون بگیرم اقدام کنم برای دوقلو 

عزیزم منم همینطور دوبار از دست دادم

دیگه رفتم دکتر درمان شروع شد خودمم اوکی بودم 

دوماه دیگ اقدامم 

آن شالله ب زودی باردار بشی😍🤭

متاسفم برات منم هم دردم با شما.‌‌.‌.❤️❤️ از شما چند ماهه بود..

تا ده هفته صبر کردم با کلی دعا و قران و نذر و ... قلبش تشکیل نشد هیچ مشکلی هم نداریم خیلی شوک بزرگی بود واسم ولی به خدا گفتم اگ میخوای از دلم دربیاری لطفا اینبار خیلی زود بهم دوقلوی سالم بده 

تا ده هفته صبر کردم با کلی دعا و قران و نذر و ... قلبش تشکیل نشد هیچ مشکلی هم نداریم خیلی شوک بزرگی ...

الهی امین 

منم قلب ها تشکیل نشد 

شاید خدا برام جبران کنه🥲

ازمایش دادین دلیلشو متوجه بشین ؟ 

ازه عزیزم 

دیگه اقدام نکردیم هر دو تقویتی خوردیم مثل خرما و عسل 

شوهرم آزمایش داد اسپرم ضعیف بود الان داره دارو میخوره تا دوماه دیگ اقدام دکتر گفت

منم مشکلی نداشتم 

هیچی ندارم  بچه فعلا  میخوام اقدام کنم

شوهرت معجون فنجیوش و خرنوب بخوره 

شماهم معجون نانخواه  از اینترت سرچ کن و سفارش بده 

حذف سردیجات و فست فود و چیپس و پفک و رب صنعتی 

گوشت شتر واسه قوی شدن ژن جفتتون عالیه 

2706