2752
2734
عنوان

حق با منشی مطب یا من؟

134 بازدید | 7 پست

یک ماه بیشتر میشه عمل لبیا پلاستی انجام دادم دکترم گفت ده روز بعد عمل بیا بخیه هاتو بکشم چندین بار پرسیدم گفتم جذبیه بخیه ها گفت ارع من ۹ روز بعد عمل رفتم ۲۲۰ هزینه ویزیت  دادم ک انقد سرش شلوغ بود یکی دوتا بخیه مو کشید دید نگرفته گفت برو فلان روز بیا هنوز نگرفته اومدم خونه نگا کردم بازه زخمام اونجایی ک بخیه کشیده ساعت ۱۰ شب پیام دادم گفتن بیا مطب واست بخیه بزنیم رفتم هزینه ای نگرفت بعدش اون روزی که گفته بودن رفتم بخیه هامو کشید چنتاش موند گفت خودش جذب میشه ۱۵۰ هزار تومن هزینه بخیه کشیدن دادم ۲۰ روز گذشته جذب نشده الانم ک وقت گرفتم میگم ۱۵۰ بازم فقد هزینه بخیه کشیدن بگیرید من که نمیخام ویزیت شم بخاطر بخیه میام میگه نه هم هزینه ویزیت هم هزینه بخیه کشیدن باید پرداخت کنید اینجا خواستم بگم شما نظر بدین بخاطر یه بخیه ۳ باز دارم میرم 

این دکترها فقط دنبال پول مفت هستند اگه همون دفعه اول کارش درست انجام می داد که انقدر لازم نبود هزینه بدی

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

۲۰ روز کمه برای بخیه جذبی خیلی هولی ول کن بزار خوب شه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از قبل تحقیق کنید پیش این مفت خورا نرید

پزشکی که کارش و قبول داشته باشه دنبال کندن از مردم نیست

من متخصص اطفال میبردم تا یک هفته اگر مشکلی بود یا برای چکاپ خواستی بری تو اون یک هفته رایگان ویزیت میشدی

ولی متخصص بیخودی هم رفتم که برای دیدن جواب آزمایشی که خودش نوشته بود دوباره ویزیت میگرفت

بعد اون دیگه با پرس و جو پیش دکتر میرفتم

۲۰ روز کمه برای بخیه جذبی خیلی هولی ول کن بزار خوب شه

از عملم یک ماه بیشتر میگذره از اون روزی ک بخیه کشیدم ۲۰ روز میگذره اخه اذیت میکنه شنیدم اگر بمونه جا میندازه باز من خبر ندارم

خیلی زوده تا جذب بشه .حداقل ۱/۵ ماه الی ۲ ماه طول میکشه .  کشیدن بخیه هم هزینه داره باید وایمی ...

نمیدونم اگ بدونم خودش جذب میشه وایمیسم اخ من که دکتر نیستم از کجا بدونم زود باید برم یا دیر برم دکترم اول گفت ۱۰ روز بعد بعدش که رفتم نگرفته بود گفتم بزارم کلن خوب شه بعد بیام گفت نه زیاد بمونه جا میندازه

نمیدونم اگ بدونم خودش جذب میشه وایمیسم اخ من که دکتر نیستم از کجا بدونم زود باید برم یا دیر برم دکتر ...

خب دیگه حتما میدونه . تو که اینهمه پول عمل دادی واسه زیبا سازی حالا این چندتا ۲۰۰ تومنم بده بی نتیجه نمونه