2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جهیزیه ام که خدا رحمت کنه 

ولی یخچال دوو دارم مدل نمیدونم راضیم 

تلویزیون هم دوو دارم هم سامسونگ هر دو خوبن لباسشویی ال جی ظرفشویی دوو اونا هم خوبن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

من بخچالم هیمالیا هست ساید نیست پایین فریزر بتلا یخچال از نظر ما خیای خوبه ولی تا حالا دو بار تعمسر کار درستش کرده مال ۱۰وسال پیشه الان رو نمیدونم چه طوره . خواهرم ساید گزفته ولی به نظر من خیلی بزرگه ولی زیاد جا نداره .لباسشویی هم دوو هست تا حالا خوب بوده ولی حواست باشه هر ۲۰ بار شسنشو حتما جرمگیر بریزی داخلش .برای اطو هم حتما حتما روکش بگیر خیلی لازمه .مبارکت باشخ 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
شنیدم دوو لباسشوییش خوب نبوده اسنوا آشغاله پارس خزر جارو برقیش آشغال بوده کلا همون الجی سامسونگ این ...

اره ادم اگ‌پول بده خوب باشه خوبه ولی میترسم با این شرایط ال جی و سامسونگ فیک باشن

دوو خوبه 

برا من یخچالم دووست 

لباسشویی مامانمم دوو 

چندین ساله

البته جدیدا موتور چینی میزنه ک اگه کره ای پیدا کنی بهتره ولی گرونترن

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻

مخلکط کن و اسیاب و ابمیوه گیریم چینی گرفتم اسم مدلش یادم نبست ولی یه قطعخ اش شکست اینقدر گشنیم با یه قیمت بالا پیدا کرویم در صورتی که ایرانیش خیلی راحت گیر می اومد .جنس ایرانی هم خوبه  مخصوصا حتما حتما نمایندگی داشته باشن چینی و متفرقه نخر 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
جهیزیه ام که خدا رحمت کنه  ولی یخچال دوو دارم مدل نمیدونم راضیم  تلویزیون هم دوو دارم هم ...

عزیزم من ظرف شویی میخوام بگیرم برای جهازم ولی نمیدونم چ مارکی بگیرم یخچال و لباسشوییم دوو هست 

شما از ظرف شویتون راضی هسی ؟ ایرادی نداره ظرف درست میشوره؟ لطف میکنید بگید چه مدلیه

هرچقدرهم دلسوزی کنید و بخواید تجربه تونو در اختیار کسی بذارید و راه و چاهرو نشونش بدید، تا خودش تجربه نکنه و توی چاه ها نیوفته نمیفهمه! متوجه هستیدددد نمیفهمه :)
2706