2733
2734
عنوان

معامله با خانواده شوهر

211 بازدید | 23 پست

🫠🫠🫠🫠

هعی

قراره یه وسیله بخریم که بازارش یکم ریسکیه، یعنی ممکنه قیمتش بالا بره.

بعد قراره وسیله ای که از قبل داریم رو بفروشیم روش پول بذاریم جدیده رو بخریم. شما فک کن مثلا یه ابزار کاره.

خانواده همسر گفتن ما میخوایم وسیلهه رو ازتون برداریم.

قبلا که صحبتش بود همسر میگفت مثلا ۸۰ میخوام بفرشم که فلان قد بذاریم روش فلان قدم باز قرض کنیم بذاریم روش بهترش رو بگیریم.

الان یهو داره میگه آره مثلا ۵۰ ۶۰ بفروشیم و بعد وسیله جدیده رو یه وام بگیریم فلان طلا رو هم بفروشیم قرض بکنیم، اگر مثلا یهو گرون ترم شد یه چیزی پیش بدیم بعد کم کم جمع کنیم بقیشم بدیم( حالت قسطی و طولانی مدت و گرون تر) وسیله رو بخریم. 

الان چیکار کنم🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون میخاد بده خانوادش ینی ارزونتر گفته

معامله با فامیل ضرره ها کلا

والا من ی وسیله ایم رو مجانی دادم مادرشوهرم رفت خرابش کرد

اون روز میگفت اره دستت خوب نبود😐

گــ🌹ـلی نمانده خـ🦋ـودت گل باش...
یعنی به نفع خانواده اش میخواد کار کنه؟

من حس میکنم همینه. من خیلی دارم از خرجم میزنم که این پول جمع کنه بتونیم راحت تر بگیریم وسیله رو ولی این داره قشنگ ۲۰ تا۳۰براشون میندازه. اون ۲۰ تا ۳۰ قراره از کجا در بیاد؟ 

چون میخاد بده خانوادش ینی ارزونتر گفته معامله با فامیل ضرره ها کلا والا من ی وسیله ایم رو مجانی دا ...

چی بگم والا، مشکلم اینه این بنده خخداها تا الان چیزیم ندادن بهمون. یعنی اگر مثلا وسیله ای قرض دادن یا کاریم کردن بعد عوضش رو در آوردن.

چی بگم والا، مشکلم اینه این بنده خخداها تا الان چیزیم ندادن بهمون. یعنی اگر مثلا وسیله ای قرض دادن ی ...

منظورم اینه حتی بدی بهشونم فرداش هزار تا داستان درمیارن اینو بگو ب همسرت

گــ🌹ـلی نمانده خـ🦋ـودت گل باش...
به نظر من بستگی داره اون وسیله چی باشه خانواده همسرتون  واقعا بهش نیاز دارن یا نه اوضاع مالی‌شا ...

اونی‌که میخواد وسیله رو برداره هم خونه داره هم زمین هم ماشین، اون وقت ما هیچی🫥 یعنی این تخفیف براشون پول خوردیه که نمیخوان از کف بدن. نمیدونم میفهمی چی میگم یا نه، ولی اینطورین که اهل زیاد خرج کردن نیستن و پول رو خرج چیز ارزشدار میکنن. مثلا این میتونه زمینشو بفروشه ده تا از این وسیله بگیره یا طلا بفروشه وسیله خوب بگیره و نو ولی نمیکنه.

من حس میکنم همینه. من خیلی دارم از خرجم میزنم که این پول جمع کنه بتونیم راحت تر بگیریم وسیله رو ولی ...

از شکم شما

بنظرم اگر مدیریت مالی بینتون تقسیمه خودت و بکش کنار و بگو انقدر میخوای بفروشی من کاری ندارم و پولم و طلا میخرم

بگو بذار دیوار به غریبه بفروش که بیشتر پول میدن

خب پس اگر حس میکنی به نفع اونا کار میکنه قناعت نکن و اون پول رو خرد خرد تبدیل به طلا کن

پولی دستم نیست که، بحث اینه مثلا کمتر قناعت کنم که اونم همسرم بلده چطور رفتار کنه ک من اینکارو نکنم🫠 احساس تباهی میکنم

2706