2752
2734

ک چرا بهم نمیگن ک چ زانی حاجت روا میشم ک این اومد ک همین برات خیره 😍🥺

من اینجوری فک کردم ک هنوز حتما قراره ک حاجتمو نگیرم ک برام نمیگن و میگن این برات خیره، بنظرتون فکرم درسته ؟؟؟

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 کاربری دست دو نفره 👭 ... هر بژی کورد 
عزیزم مطمئنم ک ب امید خدا حاجتمو میده ولی زمانش رو نمیدونم  داشتم میگفتم ک چرا زمان حاجت روایی ...

حاجت رواییت به موقعش انجام میشه

فقط اگه دست از تلاشت برنداری و مصمم باشی و به خدا توکل کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیر و زود داره اما سوخت و سور نداره به وقتش عزیزم همه چی درست میشه 

توکل بر خدا 

درست میگی ولی راستش کم سخته 

همین نام امید نشدن یعنی تلاش کردن همینکه تو ذهنتون زنده نگهش دارید یعنی تلاش 

مرسی عزیز دلم💕

بله عزیزم سخته اگر سخت نبود همه به خواسته هاشون میرسدن فقط کسانی میرسند که نا امید  نشدن  ...

میدونه چم ساله ک منتظرم تحملش برا خودمداری بهتره ولی خانوادم تحملشون کمه نسبت ب من  ، ولی منم حرف و حدیث زیاد می‌شنوم زیاااد ولی خب ب خدا و عظمتش اطمینان دارم 

پس خدایا من کی خوب میشم این گیجی ومنگی سرم کی خوب میشه خداااااااا بسته عذاب...نمیخام قرص اعصاب بخورم ...

ان شاءالله ک زوده زود خوب میشی خداوند بزرگه عزیزم مطمئن باش از ی  جایی سختت میشه اما خدای بزرگ از ی جای دیگ برات سنگ تموم میزاره ک همه این روزا رو فراموش کنی 😍

خواهش میکنم عزیزم کمکی خواستی در خدمتم 

مرسی وقت گذاشتی مهربون 

خدمت از ماست گلم 💕🌱

ان شاءالله ک زوده زود خوب میشی خداوند بزرگه عزیزم مطمئن باش از ی  جایی سختت میشه اما خدای بزرگ ...

خیلی عذاب میکشم خواهر بی دلیل اینجوری شدم توی اوج خوشی هام.الان یکسال ونیمه عذاب میکشم بخدا.همه نوع دکترم رفتم..نمیتونم قرص اعصاب بخورم.پس چرا خدا کمکم نمیکنه راحت بشم خدایاااااااااااااااا توروخدا اینجوری امتحانم نکن من نمیتونم

2706