2733
2734

یارو بوده تو اطرافیانم 

۳ سال پیش دعوا کردن پدر و پسری تو دعوا رو خودش و پدرش دست بلند کردن این اون زمان با توجه به شرایط اونا رو نزد و شکایتم نکرد الان تقریبا ۳ سال از اون ماجرا گذشته و همه ما فراموش کرده بودیم 

حالا اون پدر و پسر دستاشون شکسته هر چهار دست دوتاشون (نمی‌دونم چجوری)

مرده چون سنش بالاست گفتن دستش دیگه هیچ وقت دست نمیشه براش 

همه ام می‌دونن کار کیه اما هیچکس نمیتونه ثابت کنه

چون ۳ سال پیش قسم خورد دست های که رو خودش و پدرش بلند شده را می‌شکنه و الانم از رفتارش مشخصه کار خودشه 

هیچ رد و مدرکی جا نداشته میدونسته کی و کجا انتقام بگیره..رفتن شکایت کردن اما هیچ مدرکی وجود نداره 

فقط چندتا شاهد که اونا هم اونجا نبودن بردن 

اینم چندتا شاهد برده که اونجا نبوده اون روز و اون لحظه 

من همیشه اینجور آدما میترسم اینکه هیچ وقت فراموش نمیکنن و سر حرفشان میمونن هرچقدر طول بکشه کاری که گفتن انجام میدن مهم نیست ۱ سال یا ۳ سال یا ۱۰ سال بگذره 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب اون انتقام گرفته  نميشه بزني نخوري كه

می‌دونم انتقام گرفته 

اما انتقام های که میذارن سرد بشه اوضاع حتی چند سال بگذره برمی‌گردن خیلی ترسناکن چنین آدمای 

چطوری دستشون شکسته؟

چیزی که من شنیدم تو یک بیابان که هیچی نبوده رد شدن پدر و پسر اینم جلوشونو با اسلحه کلاش گرفته و چند نفر بودن دستاشونو باز کرده و با طناب بسته بعد با پشت اسلحه زده روشون شکسته 

البته این چیزیه که میگن بوده ولی صددرصدی نیست 

2706