2733
2734
عنوان

نامزدم اول کاری رابطه کامل میخواد

690 بازدید | 30 پست

سلام دوستان

من حدودا ی هفته اس عقد کردم و همسرم خیلی تحت فشاره 

شب عقدمون شوهرم زد ب جاده و رفتیم دوتایی شمال

اونجا ازم رابطه کامل میخواست من خیلی گفتم نه ولی قبول نمیکرد

فکرمیکرد شوخی میکنم

ی شبم ک داشتیم معاشقه میکردین دو تا انگشتشو کرده بود داخل و من متوجه نشده بودم  از اون روز تاحالا خونریزی دارم

...نمیدونم چ واکنشی باید نشون بدم....الان با این وضعیتم نمیدونم بایدچیکارکنم....

اصلا دوست نداشتم ب این زودی این اتفاق بیوفته

همسرم هنوزم دنبال رابطه کامله..

راستی مایع اولی که از مرد خارج میشه باعثه بارداری میشه؟؟

و اینکه من خیلی استرس دارم ...بااین وضعیت ...گواهی سلامت تا کی میشه گرفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره امكان بارداري هست حتما يه روش جلوگيري داشته باش و اينكه تو عقد رابطه نداشته باشي خيلي بهتره

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

اوه یکهفته ست خونریزی داری دیگه پرده پاره شده گواهی چی بگیری الان فقط حواست باشه باردار نشی

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706