2733
2734
عنوان

ی لحظه بیاین طلسم و دعا

88 بازدید | 15 پست

من ی طلسم خیلی سنگین داشتم ب گفته خانمای نی نی سایت همچله بقره برداشتم هم قیه شرعیه الان 20 رو میگذره و هرروز حالم داره بدتر میشه قطعش کنم؟ 

گریه هام بیشتر شده بدنم جای چنگ میفته دارم اذیت میشم کلا بدبیاریم زیادتر شده 

تعداد رای : 2
نظرسنجی
3
1
50%
3
0
0%
3
1
50%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم قران خوندن و نماز اول وقت خوندن رو همینجور ادامه بده و این اتفاق ها نشونه خوبیه از این جهت که داره انرژی های منفی از تو دور میشه سعی کن تا جایی که میتونی ارتباطت با خداوند رو زیاد کنی سوره جن هم اگه بخونی خیلی عالیه و صدقه زیاد بدین 

نمیدونم چرا خیلی دارم اذیت میشم

میدونی مثل شیمی درمانی میمونه که برای درمان و از بین بردن توده سرطانی استفاده میکنن و مریض قطعا اذیت میشه ولی وقتی دوره اش کامل تموم شد و بهبودی کامل مریض پیدا میکنه شما باید این کارهای قرآنی رو ادامه بدین حتما چون به نتایج خوبی می رسین گوسفند قربانی کنین صدقه هم خیلی زیاد بدین 

میدونی مثل شیمی درمانی میمونه که برای درمان و از بین بردن توده سرطانی استفاده میکنن و مریض قطعا اذیت ...

ممنونم عزیزم ایشالا خدا کمکم کنه میشه برام دعا کنید

اون نظر سنجی یعنی چی؟ نه عزیزم بهش اعتماد کن مطمئن باش همه چی درست میشه قطعش نکن هنوز تموم نشده ان ...

منم نمیدونم صفحه نی نی سایت اومد بالا بودش منم تعجب کردم

ممنونم عزیزم ایشالا خدا کمکم کنه میشه برام دعا کنید

بله حتما ذکر  فتوکلت علی الله ان الله بالغ به امره حسبه رو هم سه مرتبه تکرار کنین خیلی مجرب هست ایشالله مشکلتون حل بشه متاسفانه دوره و زمونه خیلی بدی شده مردم به اینجور گرفتاری ها افتادن 

2706