2733
2734
عنوان

یعنی واقعا خدا هست؟

62 بازدید | 4 پست

۲ماهه از اول سال نو تاالان بخاطر ی مشکلی فقط کارم شده گریه ازدواج با یه شخصیه یبار میاد یبار میره میگه قصدم ازدواج نیست اما میره میاد منم پافشاری کردم قصدم ازدواج چندبارم خواب دیدم تو خواب گفتن حاجت روا شدی حتی خواب اینو دیدم بااین شخص ازدواج کردم میدونم خدا صبوره اما وقتی میکنه انقد حالم بده چرا کاری نمیکنه ازدواج مگه سنت پیغمبرش نیست ناامید شدم از همه جا نه تموم میشه نه درست میشه جان عزیزتون برام دعا کنید خیلی بریدم

صد در صد.شاید صلاحت به این ازدواج نیست اینقدر پافشاری میکنی.قرار نیست هرچی ما بخوایم و نشه بگیم خدا وجود نداره.طرفت تکلیفش با خودش معلوم نیست تقصیر خدا نیست

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم

البته که خداوند هست.اما درک ما از خداوند خیلی حقیره.

مشکلات زندگی ما به خاطر اعمال خودمونه‌ عزیزم.

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هیچ کار خدا بی حکمت نیست 

از کجا میدونی شاید یکی بهترشو برات کنار گذاشتع

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن