2733
2734

سال گذشته با یکی آشنا شدم که از ظاهر و اخلاق و کمالات هیچی کم نداشت.

وضع مالیش هم تقریبا همسطح خودمون بود. با پول کارمندی زندگی میکرد.

به شدت هم خانواده دوست بود و هوای خانوادشو داشت.

این بشر از همون نگاه اول دل منو دزدید. اونقدر مردونه و در عین حال دارای ظرافت بود که هنوز از فکرش قلبم ذوب میشه.

اونقدر مهربون و بانمک و در عین حال با جذبه بود که به نظرم هیشکی کنارش پیر نمیشه.

اما مشکلی که وجود داشت این بود که من با سی و چند سال سن به شدت به شدت به شدتتتتتت تحت کنترل پدرم بودم.

شهرمونم به شدت کوچیکه و پر از آدمای فضول.

اون ولی ساکن یه شهری بود که بیست دقیقه فاصله داره با ما.  برای اینکه همو ببینیم من باید میرفتم پیشش تا کسی نبینه یه وقت.

اما مگه بابام میذاشت پام رو از مسیر شرکت به خونه اونورتر بذارم؟

اون آدم هم باور نکرد که من این مشکلو دارم. میگفت مگه میشه ماشین زیر پات باشه و تو این سن و سال بابات بهت گیر بده؟

گفت داری وانمود میکنی تا من سریعتر بیام خواستگاریت

خلاصه این اتفاق و در کنارش بی سیاست بودنای من باعث شد اون آدم بره.

چند ماهی گذشت و به امید برگشتنش جلوی بابام وایسادم. شرایطی فراهم کردم که کمی آزادتر بشم. الان تو شهر اوناکلاس دارم و هرروز دارم میرم و برمیگردم

اما هربارخنجر به قلبم میخوره که دیگه این رشد و این به اصطلاح آزادی به چه دردم میخوره با داغی که به دلم مونده؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کاش یه دعانویس سراغ داشتم و میرفتم یه دعا میکگرفتم تا برگرده خیلی حسرتش به دلمه خیلی دلم براش ت ...

منم دیشب اتفاقا داشتم به دعا برای برگردوندنش فکر میکردم ولی بعدا دیدم اصلا وجدانم قبول نمیکنه با یکی اینکارو بکنم و اینکه بعدا فهمیدم دعا بستن و اینا بعدا برمیگرده تو زندگی آدم و برا آدم کلی بدبختی بار میاره

کاش یه دعانویس سراغ داشتم و میرفتم یه دعا میکگرفتم تا برگرده خیلی حسرتش به دلمه خیلی دلم براش ت ...

عزیزم میدونم چه حسیه برات دعا کردم برگرده پیشت

توهم با خداوند حرف بزن دعا کن ایمان داشته باش

ازدواج باهاش رو نمیخوام میدونم با غیر از من خیلی خوشبختتره

پس میخوای برگرده چی بشه؟اونم توی سی و چند سالگیت خواهش میکنم دست از این عشقای واهی بردار به فکر زندگیت باش دختر عمه ی من ۳۱ سالشه چند ماهه جدا شده با سه تا بچه اصلا به فکر اونا نیست زودی داره شوهر دوم میکنه من ۳۰ سالمه میگم ازم گذشته دیگه همه به فکر خودشونن خواهش میکنم توام باش 

2706