2733
2734

یه ماهع جدا شدم دوران عقد بودیم که جدا شدم تفاهم نداشتیم

درس و دانشگاه رو پیشنهاد میکنید یا نه ؟ اصلا روحیه ی کاری ندارم زود خسته میشم مدرک آرایشگری دارم وقتی نیم ساعت کار میکنم کلا بدن درد می‌گیرم ... بدون کار کردن پنج میلیون میتونم در ماه داشته باشم ( یه مقدار پول دادم کار میکنن بهم سود میدن)

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔

اگه علاقه داری درستو صد در صد ادامه بده 

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

اگه هیچ کاری نکنی که افسرده میشی😐

سمت عشق و عاشقی نرو

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه علاقه داری درستو صد در صد ادامه بده 

علاقه که نه یه جورایی واسه سرگرمی میخام موقع امتحان هم یه مقدار جزوه خانی میکنم 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔

درس بخون... حتما بخون

و اصلا و ابدا حالا حالا ها وارد رابطه نشو خواهش میکنم🥺

سر خودتو انقدر گرم کن انقد برنامه بریز که حواست به کارات باشه

منم ۲۳ سالگیم جدا شدم😞... فک میکردم بریدم ولی درسو شروع کردم الان ترم اخرم..‌ صبوری کردم و شکر تونستم ازدواج تقریبا خوبی داشته باشم

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁

بسته به روحیه خودت داره یه مدت تنها باش هیشکی رو تو حریمت راه نده

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
دانشگاه ، لطفا عجله نکن دوباره ازدواج کنی

نه عجله ندارم 

چه رشته ای برم به چیز خاصی علاقه ندارم بیشتر میخام سرگرم باشم 

بسته به روحیه خودت داره یه مدت تنها باش هیشکی رو تو حریمت راه نده

همین دیگه .. همش خونه نشین شدم و دست رو دست گذاشتم نمیدونم چیکار کنم حالم خوب بشه هیچ دوستی هم ندارم باهاش برم بیرون خودمم جایی رو نمیشناسم 

درس خوبه ولی نه فقط درس 

اول از همه برو دکتر تا چکاپ بشی اگر ویتامینی کم داری شروع کنی به استفاده 

کلا خودت را تقویت کن تا از نظر جسمی و روحی سرجال بشی

بعد هم به سمت کاری که علاقه داری برو 

دوست داشتی درس هم بخون 

ولی .....

تا یکی دوسال فکر رابطه جدید نباش 

تا یکم خودت را پیدا کنی 

با هر دوست و اشنایی درد ودل نکن 

اگر حس میکنی نیاز به صحبت‌ داری فقط مشاور 

هزینه اش هم زیاد بود مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی

الان توی دوره ای هستی که ممکن هست حرفهایی بزنی به بقیه که بعدا پشیمون بشی 

اگر اضافه وزن داری باشگاه برو 

اگر هم وزنت اوکی هست برای سلامتی و روحیه ات باشگاه برو 

تا میتونی سرگرم باش تا راحت تر این دوره را بگذرونی 

و در اخر ...نامزدت را فراموش کن توی چاله چک کردن و خبر گرفتت ازش نیوفت

و ارزوی خوشبختی دارم برات

همین دیگه .. همش خونه نشین شدم و دست رو دست گذاشتم نمیدونم چیکار کنم حالم خوب بشه هیچ دوستی هم ندارم ...

کدوم شهری ؟؟چرا نمیشناسی

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
2706