2733
2734
عنوان

کادوی تولد همسرم

104 بازدید | 12 پست

بچه ها هفته دیگه تولد شوهرمه تصمیم گرفته بودم گوشی بخرم در حد ۳۰تومن واسش. ولی دیروز و امروز سر یه موضوع بیخود خیلی بهم تندی کرده و توهین کرده. حالا اگر شما باشید بازهم همون گوشی رو میخرید؟ خودم گفتم میرم دوتا پیراهن مردونه واسش میخرم و یه دسته گل کوچیک. اعصابم خیلی خورده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

علت دعوامون هم این بود که صبح بهم گفت ناهار خونه نمیام چیزی نذار. خودم رژیم هستم ناهار نمیخورم واسه پسرم ماهی گذاشتم ولی دیگه چیزی نذاشتم گفتم شام میذارم بجاش. یهو ساعت ۳ اومد خونه گفت پس ناهارت کو؟؟؟🤐🤐🤐 منم سریع تو زودپز عدسی گذاشتم و قبلش چای و شربت و شیرینی و میوه بردم واسش. انقدر اخماش تو هم بود کلا حرف نزد در رو کوبید رفت بیرون از خونه! الانم اومده داد و بیداد میکنه تنبل و ...

علت دعوامون هم این بود که صبح بهم گفت ناهار خونه نمیام چیزی نذار. خودم رژیم هستم ناهار نمیخورم واسه ...

ولکن بابا اون بیرون بوده هوا گرم خسته فشار اقتصادی زیاده به دل نگیر کارش غلطه ها

علت دعوامون هم این بود که صبح بهم گفت ناهار خونه نمیام چیزی نذار. خودم رژیم هستم ناهار نمیخورم واسه ...

بهش بگو یکساعت قبل از اینکه بیای بهم اطلاع میدادی داری میای که غذا درست کنم. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥