2733
2734

چندوقته من و خواهرم بدنمون بشدت میخاره درحدی که جای ناخن هامون می‌مونه نه جای نیش پشه ای هست نه چیزی

1 ماه پیش ام گلوم بشدت میخارید و مریض شدم زیر گردنمون جوش های قرمزی مانند زده وقتی میرم حموم خارش بیشتره آب میخوره خارش بیشتره 

بنظرتون حساسیت ب چیزیه یا خدایی نکرده حشرس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حساسیت، آلرژی، کهیر 

السلام علیک اي مولای من ❤     دلتنگم... و دیدار تو درمان من است یابن الحسن💔    این مرده دل... این خسته جان... دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤    درد بی درمان شنیدی؟!  حال من یعنی همین 💔  بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭  بیااا جانانم... 🌱 یا صاحب الزمان، آقا جانم... ادرکنی 🤲🌱  حافظ قرآنم... اگر مشاوره و یا سوالی راجع به حفظ قرآن داشتی در حد توان و معلوماتم با کمال میل پاسخ می دهم 🌹 🌺 

من میدونم چیه

نگاه کن

یه موجوداتی توی بالشت و پتوهامون حتی تمیز ها زندگی میکنن کلا همه جای دنیا بعدش شما به مواد دفعی شون(ادرار)حساسیت داری

من بخاطر این مسئله انتی هیستامین میخورم چون الرژی دارم بهشون

2706