2752
2734
عنوان

کیفیت جنین

29 بازدید | 3 پست

سلام بچها من کیفیت جنین هام B و BC هست

دکترم تا شنید گفت ای وااااای

خیلی ناراحت شدم علتش چیه؟من حالت عادی راحت تخمک میسازم با دو تا امپول سینال ولی با این همه امپول واسه پانکچر اینطوری ..

ولی برا تخمک کشی چون دکاپپتیل«امپول جلوگیری۳ ماه»  زده بودم خودم فک میکنم به خاطر اون سینال اف ها خیلی جواب نداده بوده 

کسی با این کیفیت ها باردار شده؟خیلی ضعیفن؟

۱۴۰۳/۰۱/۱۷: خدای مهربونم ممنونم که بعد از ۲سال انتظاراین ماه میخوای بمن یه تودلی شیرین و سالم بدی و من مامان میشم این ماه😍لطفا برای مادرشدنم یه صلوات بفرستید🥰
من بار اول کاشت دوتا جنین کیفیت a,انتقال دادم منفی شد ،دفعه دوم دوتا bc،مثبت شد وخدارو شکر پسر الان ...

جدی میگی؟؟؟ خدا رو شکرررر 

نمیدونی چقد تو دلم خالی شد ولی دکتر اینو گفت😒🥹ممنونم عزیزم

شما هیسترو هم انجام دادی؟

۱۴۰۳/۰۱/۱۷: خدای مهربونم ممنونم که بعد از ۲سال انتظاراین ماه میخوای بمن یه تودلی شیرین و سالم بدی و من مامان میشم این ماه😍لطفا برای مادرشدنم یه صلوات بفرستید🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید