2733
2734

هنوز رتبه هاشون نیومده که انتخاب رشته کنه

از طرفی امسال قانون گذاشتن اگر انتخاب رشته کنن و نرن چند صد میلیون جریمه انصراف داره بخاطر همین خیلی باید با دقت انتخاب رشته کنه و اصلا نمیشه ریسک کنه

با کلید حساب کردیم نمره‌ش خوب میشه ولی نمیدونم رشته هایی که میخواد تهران میاره یا نه

خودش پوست و چشم و رادیو و قلب دوست داره ولی فقط میتونه تهران بره 

اگه قبول نشه با رتبه خیلی خوبی هم که امسال اورده باید یک سال دیگه بخونه

یک سال دیگه نره سر کار بدون هیچ درامدی

یک سال دیگه بشینه خونه فقط درس بخونه

یک سال دیگه نه مهمونی نه مسافرت نه عید نه تعطیلات نه هیچی

وای که بهش فکر میکنم غم عالم میشینه به دلم

ولی پیش همسرم خودم رو قوی نشون میدم میگم عیب نداره بحث یک عمر زندگیمونه یک سال در برابرش چیزی نیست!

کاش خدا توانش رو بهم بده😔😔

خدا به دلی که دریاست🌊 کشتی میده🛳️

شرایطتت سخت هست

ان شالله امسال به هدفی که میخواهید برسید

منتهی اگر هم مجبور شدید ، بحث آینده هست و می ارزه

اگر بچه کوچیک ندارید واقعا نعمته

چون درس با وجود بچه ی کوچیک خیلی خیلییییی سخته.

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.

انشالله که قبول میشن نگران نباشین

هرکسی تلاش کنه و واقعا بخونه تلاشش بی نتیجه نمیمونه 

عذر میخوام میپرسم رشته‌شون چیه و چند سالشونه؟؟

شَرمَندِه میکُنَم بِه تَحَمُل زَمانِه را...🌈✨️🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شرایطتت سخت هست ان شالله امسال به هدفی که میخواهید برسید منتهی اگر هم مجبور شدید ، بحث آینده هست و ...

ممنون عزیزم

واقعا کاش امسال کلکش کنده بشه

نه بچه نداریم قرارمون بود تا تخصص قبول شد اقدام کنیم بخاطر همینم حتمی میخواییم تهران باشه چون منزلمون تهرانه و میخواییم بچه دارم بشیم

بخدا خیلی سخته

حتی نمیدونم به خانواده هامون چی بگم

همین نمره ای که الان آوره نمیدونی چقدر نمره خوب و سطح بالاییه ولی تخصص انقدر رقابتش شدیده که اونا فکر میکنن حالا چون یک سال خونده حتما باید قبول بشه همین امسال.

انشالله که قبول میشن نگران نباشین هرکسی تلاش کنه و واقعا بخونه تلاشش بی نتیجه نمیمونه  عذر می ...

مرسی عزیزم

نتیجه ازمونش که خیلی عالی شده نمره خیلی خوبی آورده و خیلی از رشته ها رو میاره ولی میگم فقط تهران میخواد 

پزشک عمومیه برای تخصص امتحان داده بود

۳۱ سالشه همسرم

ممنون عزیزم واقعا کاش امسال کلکش کنده بشه نه بچه نداریم قرارمون بود تا تخصص قبول شد اقدام کنیم بخا ...

شما برای نظر دیگران زندگی نمیکنید

ماشالله به شما که اینقدر همسرت رو قوی میکنی که در این حد تلاش کرده و ابن نمره رو میاره

این نتیجه ی تلاش و ارامش بخشیدن شماست در درجه ی اول.

نیازی هم نیست به دیگران توضیح بدید‌

وقتی ازدواج کردید درجه ی اول ، شما و همسرت هستید

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
شما برای نظر دیگران زندگی نمیکنید ماشالله به شما که اینقدر همسرت رو قوی میکنی که در این حد تلاش کرد ...

ممنون عزیزم نظر لطفته

خدا میدونه چقدر پشتیبانی میکنم ازش

خودشم همیشه میگه بهم که فقط تو باعث میشی تو این روزا کم نیارم

باور کن میخواست بره سر کار بهش گفتم درس و کار باهم نمیشه خودم تو خرج خونه کمکت میکنم

الان میگه اگه میرفتم سر کار نمره‌م ۵ برابر میشد

ممنون عزیزم نظر لطفته خدا میدونه چقدر پشتیبانی میکنم ازش خودشم همیشه میگه بهم که فقط تو باعث میشی ...

افرین بهت

اگر میرفت نمره ش بیشتر میشد؟؟ چجور

افرین بهت اگر میرفت نمره ش بیشتر میشد؟؟ چجور

نه منظورم رتبه‌ش بود

توی تخصص یه نمره داریم یه رتبه

نمره بالا باشه خوبه( مثل تراز میمونه ) ولی رتبه مثل کنکوره که هر چی پایین تر باشه بهتره 

من اشتباه گفتم منظورم رتبه بود

میگفت اگر میرفتم سر کار نتیجه‌م خیلی بد میشد

تا الان سرکار نمیرفته یعنی تازه تصمیم به کنکنور گرفته؟ 

لطفاااا کلایک نکنید 🌼با افتخار تــــرکم ✌🏿❤کـه زخــم هر شکست من حضــور یک جوانــه شد🌱توهمونی هستی که تصمیم میگیری باشی✨زمان میبره ولی میشه🩹💔امیدوارم به خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست🤍شروع رژیم(1403/3/5)وزن اول۷۲👈🏿وزن هدف58👈🏿هدف اول69🔓هدف دوم67🔒هدف سوم65🔒هدف چهارم 63🔒هدف پنجم60🔒هدف اخررررر58🔒به امیدروز که قفل همشون باز بشههه💪🏿❤

رشته خودتون چیه

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

عزیزم نمیشه یه شهر نزدیک به تهرانم بزنه که شانس قبولیش بره بالاتر؟؟

منطقی تر فکر کن

مثلا کرج یا قزوین اگر رشته شو داشته باشه بزنه 

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️
2706