2752
2734
عنوان

حشره ساس‌تورخدا بچها جواب بدین

66 بازدید | 7 پست

من نمیدونم چرااینجوری میشه هرسال خونم..پارسالم حشره افتاد کل خونمو شستم سم پاشی کردیم بعد خودمم هر دوهفته همه چیو‌میشورم‌پتو‌اینا..وسایلمم نو واسه جهیزیس دوبااره امروز صب پاشدم دیدم دستمو دوجا نیش خورده ترسیدم گفتم ی چک کنم دیدم لای درز بالشم ی حشره قهوه ای رنگ شبیه ساس هس کشتمش خونش در اومد میگم بنظرتون امکان داره همون ی دونه باشه؟؟چیکارکنم حالا انقد گریه کردم دیگ چشام باز نمیشه جالب اینجاس شوهرمم عین خیالش نیس میاد میگ توهم زدی این چن وقتم ن جای رفتم ن چیزی فقط ی پنج شنبه مهمون داشتم همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید کک بوده ک ترسی نداره همون ی دونه است 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم