2752
2734

با عموهای بابام که تو شهرستانمون زندگی میکنن من که تهران زندگی میکنن که اصن ۱۰۰ سال یه بار اگه اینارو ببینیم پارسال باهاشون رفته بودیم شمال خیلی جاشم کوچولو بود بعد شب اول من و پسر عمه کوچولوم باهم هماهنگ کردیم که بریم اتاق نمیدونستم کسی تو اتاقه فک کردیم کسی نی تو اتاق من اومدم شالمو بزارم تک اتاق بعد پسر عمم میخواس  اسباب بازیشو برداره از توی اتاق برداره پسرعمم درو باز کرد منو پسر عمم ، یه صحنه بدی دیدیم پسر عموی بابام و زنش که تازه عروس دوماد بودن کم سن و سال اصن بچه تو ...... دیدیم😱😱

منم ضایع شدم گفتم ما چه گوهی خوردیم آخه😱

حتی پسر عمه م که ۸ سالش بود و هنو این چیزارو نمیدونه دید اونارو جیغ و داد زدیم درو بستیم یهو پسرعمم پرسید ازم که اینا چرا تو این وضع بودن؟ منم واقعن نمیدونستم جواب پسرعممو چی بدم آخه روم نمیشه بعد پسر عمم خیلی هم بلبل زبونه و خبرچینه تو دلم گفتم یه وقت نره به همه بگه آبروشون ببره به پسرعمم گفتم یه وقت نری به بقیه بگیا حتی جلو مامانت ولی خیلی بد شد که بچه ۸ ساله تو این سن و سال کوچولو این چیزارو فهمید😱😱

بیچاره پسره بلوغ زودرس میزنه مطمئن باش

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زن و شوهر بودن اونا؟ خب بعدش چیزی بهت نگفتن  چطوری رفتار کردین؟ 🤣🤣

آره دیگه پسر عموی بابام و زنشو تازه کم سن و سال بودن پسرعموی بابام ۲۲ ساله زنش ۱۷ بچه ان

هیچی اصن بعدش نمیتونستم تو چششون نگاه کنم 😱 

اونا چی ؟  

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن