2733
2734

شوهرم رفته تمکین داده که بیاد خونه من گفتم شاید ادم شده بلاخره سرعقل اومده امروز شوهرمومن رفته بودیم پیش مشاور قاضی فرستاده بود شوهرم گفت جهیزیه خودشو نیاره من نمیخوام خونه هم نمیخوام بگیرم اگه میخواد بیاد خونه مامانم وسایل هم داره کلیدشو میده به من خودش میره منم اونو قبول نکردم گفتم من خونه مادرش زندگی نمیکنم اگه میخواد بره خونه بگیره جهیزیمو بیاد ببره منم برم دکتر گفت نتیجه رونوشتم فردا بیاببرمیگم قانون حرف شوهرمو قبول میکنه یانه اگ خونه مادرش نرم یه وقت نفقه باطل نشه

خدایاچاره ای کن توراکم داشتن سخت است❤🌺🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر کنم خونه جدا با وسایل باید آماده کنخ

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

حق سکونت با شوهره بس شوهر هر جا بگه زن باید بره نره بدلیل تمکین عام وخاص نفقه بش تعلق نمیگیره چون شما وظایفتونو انجام ندادین مگر درصورتی ک خونه در حد شما نباشه یا خوف از شوهر دارید یا دست بزن ک باید ثابت کنید تا تعلق بگیره

فکر کنم خونه جدا با وسایل باید آماده کنخ

این میگه خونه نمیگیرم جهیزیه خودشو هم نمیخوام خونه مامانم بیاد وسایل هم مامانم داره کلیدش میده به من خودش میره خونه بابام منم قبول نکردم گفتم خونه جدابگیره جهیزیه خودم توخونم باشه

اون مهریه س ک در هر صورت ب زن تعلق میگیره.. برا نفقه زن باید از همسرش تمکین کنه ک نفقه بهش تعلق بگی ...

خب این میگه بیاد خونه مامانم جهیزیه منم قبول نمیکنه ینی اگ نرم نفقه تعلق نمیگیره

این میگه خونه نمیگیرم جهیزیه خودشو هم نمیخوام خونه مامانم بیاد وسایل هم مامانم داره کلیدش میده به من ...

شما با لایحیهغ درخواست  خونه مستقل و وسایل رو بکن و بکو کارشناس تایید کنه

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
باید ثابت کنید ک شوهرتون اذیت میکنه بعدا میتونی حق مسکنو ازشوهرت بگیری اونوقت دیگ مجبور نیستی هر جا ...

خب اذیتم میکنه دیگه این میخواد طلاقم بده براهمین دنبال بهونس ک نفقه تعلق نگیره بهم خودم کلی جهیزیه خریدم میگه من اونارو نمیخوام

2706