2752
2734

دانش آموزان کنکوری عزیزم

که خواهان فرهنگیان هستید

سنجش در سایت خبری رو مبنی بر شروع انتخاب رشته فرهنگیان از دو روز دیگه منتشر کرده

که اصلاهم تکرارنمیشه!!!

۳برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه خواهید شد

امسال منقاضی زیاده ولی ظرفیت هم بشدت بالاست

لطفا درست و اصولی انتخاب رشته کنید و شانستون رو نسوزونید

بارها پیش اومده بخاطر انتخاب رشته ناصحیح عزیزی دعوت به مصاحبه نشده با وجود تراز مناسب و بالا

اگر سوالی در این باره دارید

پیام بذارید حدالمقدور پاسخگوام❤️

هرآنچه‌دارم‌ازلطف‌خداست🌱🌸درخواست‌دوستی‌عزیزان‌کنکوری‌بلامانع‌است😊🙏

اولویت مون چی باشه؟؟ 

باید دِلِت دریا باشه ، تا خدا بهت کِشتی بده.!🌝🪴       سر سنگين باشى، پشت سرت حرف ميزنن شوخ طبع باشى، پشت سرت حرف ميزنن، ببين ! هرجورى كه باشی پشت سرت حرف ميزنن، از خدا بزرگتر داريم؟ اين روزها پشت سر خدا هم حرف ميزنن! ديدى كه دارن وجود خدا رو تكذيب ميكنن پس خودت باش🩵 بى ترس و واهمه از خود بودن، اين مردم، خالق خودشون رو هم زير سوال بردن چه برسه به من و تو، راحت باش🤍🍭🥂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول انتخاب رشته هست بعد دعوت چند روز بعد دعوت میشیم؟ شهر های نزدیکمون انتخاب کنیم شانس قبولی بیشتره یا فرق داره انتخاب فرهنگیان 

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
اومده ننابج؟

نتایج هنوز نیومده

اما سنجش گفته تا ۲روز دیگه انتخاب رشته شروع میشه❤️پس قطعا نتایج رو به دستتون میرسونن

الان بهتره روند انتخال رشتتون رو تواین دو روز باقی مونده بررسی کنید که استرس نداشته باشید اون روز

اولویت مون چی باشه؟؟ 

قطعا اول دبیری های مرتب و مورد علاقه و در نهایت اموزش ابتدایی ها

نتایج هنوز نیومده اما سنجش گفته تا ۲روز دیگه انتخاب رشته شروع میشه❤️پس قطعا نتایج رو به دستتون میرس ...

هووف من ک میدونم هیچی نیاوردم با ۲۰ درصد..

مرسی ازت

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️
اول انتخاب رشته هست بعد دعوت چند روز بعد دعوت میشیم؟ شهر های نزدیکمون انتخاب کنیم شانس قبولی بیشتره ...

حدودا یک هفته...بله ناحیه ای انتخاب رشته کنید شانس قبولی بیشتره مثلا ناحیه ۵هستبد رشتهای ناحیه ۵ استان هاش رو بزنید

پارسال ظرفیت خیلی کم بود.امسال چطوره؟

افزایش چشمگیری داشته ظرفیت

و شانس خوبیه

سلام خسته نباشید ببخشید چطور انتخاب رشته کنیم که فرصتمون از دست نره منظورم اینه بر چه اساس

ما اسیر غم و اصلا غم ما نیست تورا🗻‌در گلو می‌شِکند ناله‌ام از رِقَت دلقِصه‌ها هست ولی طاقتِ ابرازم نیست#هوشنگ_ابتهاج🤍.‌
2706