2733
2734
عنوان

تابحال عاشق استادتون شدین

166 بازدید | 17 پست

سلام..من درسم تموم شده منتها عاشق یکی از استادام شدم که خیلی باشخصیت و با جذبه بود.همیشه بهم کمک می‌کرد و برخورد خوبی داشت.مدام پیگیرش میشم و ..عکسشو نگاه میکنم.دوس دارم برم پیشش باهاش صحبت کنم و..ولی فکر کنم متاهله.خیلی حس بدیه..از اینکه مجرد موندم واقعا ناراحتم..فکر میکنم بقیه ممکنه برام حرف در بیارن که این دنبال نخ دادن و..هسکسی اینطوری بوده تا حالا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند سال تونه که به این نتیجه رسیدین؟چون اکثر دخترای زیر ۲۰ سال تو تاپیک ها میگن عاشق راهنما و استاداشون شدن...

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...
فکر کنم همه حداقل یه راند عاشق مشاور، معلم یا استادشون شدن

من نشدم 

حس کردم مشاورم روم کراشه دیگه سمتش نرفتم واسه تشکرم مامانمو فرستادم البت سرکارم بودم😂😂😂

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
چند سال تونه که به این نتیجه رسیدین؟چون اکثر دخترای زیر ۲۰ سال تو تاپیک ها میگن عاشق راهنما و استادا ...

کم سن نیستم متأسفانه  اتفاقا چون فاصله سنیم باهاشون کمه به همچین دردی گرفتار شدم

2706