2733
2734
عنوان

کیاوام فرزندآوری گرفتن؟

63 بازدید | 12 پست

میشه راهنماییم کنیدکه بایدچیکارکنم چجوری بگیرم همسرم گفت بگیرش براخودت ولی بایدکاراشم خودت انجام بدی منم اینقدردرگیربچم همش پشت گوش میندازم

شوهرت خبر داره چقدر سخته برا همون داده به خودت 

کلی پارتی مارتی میخواد

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم اول باید ثبت نام کنی بعد برات پیامک میاد کدوم بانک بری برای تشکیل پرونده وقتی بری بانک بهت میگن مدارک ببری و تو صف واریز بمونی فقط خوبیش اینه که ۶ ماه تنفس داره و سود کم

گروه نارنجی_قد ۱۶۴_وزن اولیه ۷۲_وزن هدف ۶۰

من خودم تو سایت ثبت کردم، بانک و اینا رو انتخاب کردم، شوهرم ضامنش رو برد و حدودا یه هفته بعد ریختن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
یعنی سخت نبود؟

نه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
خودم میتونم ثبت نام کنم یابرم کافینت؟

با گوشی هم میشه، من دو سال قبل گرفتم، ولی یادمه با گوشی ثبت نام کردیم، بانک مورد نظرمونم زدیم سپه بخاطر اینکه حقوق شوهرمو اون بانک میده، وقتی هم رفتیم به خاطر رتبه بندی حقوقش و اینکه حقوقشو همون بانک میداد ضامن نخاست،

گروه نارنجی_قد ۱۶۴_وزن اولیه ۷۲_وزن هدف ۶۰
الان من میخواستم ثبت نام کنم فقط یه بانک بودچرا

باید چند روز متوالی امتحان کنی. یه دوره ای ممکنه بانکا اعتبار وامشون بسته باشه