2733
2734

دست و پا اولیه درگیر شده 

راهی چیزی نیست ؟زودتر برن یا صورت درگیر نشه 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکتر به من قرص آسیکلویر داد میخوردم دیگه نمیزد همونا بود

البته میگن بزنه خوبه ها نزنه تو بدنش جمع میشه مریضیش

من تا چند روز سوزش قلب داشتم بعد خوب شدنم

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️
اسی قبلا نگرفته بودی؟ یا گرفتی درگذشته دوباره مبتلا شدی؟

نه اولین باره سنمم زیاده

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
اسیکلوویر

چیه

دختر عمم گرفته بود

رفته بود دکتر بهش گفته بود صورتت خیلی آروم با شامپو بچه  فیروز بشور روزی دو بار هم حموم برو 

همه جا درگیر میشه ولی کم و زیاد داره 

دختر عمه ام همش زده بود تو صورتش 

بدنش در حد ۱۰ تا 

ولی صورتش یه جای سالم نداشت 

تو چشمش هم زده بود چشاش انقد قرمز شده بود انگار یه کاسه خون 

دکتر به من قرص آسیکلویر داد میخوردم دیگه نمیزد همونا بود البته میگن بزنه خوبه ها نزنه تو بدنش جمع م ...

بخورم دیگه صورتک درگیر نمیشه ؟

اره درسته ولی دانشجو و شاغلم متأسفانه بین بد و بدتره

بخورم دیگه صورتک درگیر نمیشه ؟ اره درسته ولی دانشجو و شاغلم متأسفانه بین بد و بدتره

نه کلا بخوری همه جا کم میشه 

مال من متوقف شد کلا بعد دو روز اینا 

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️