2752
2734
عنوان

چی پیام بدم؟

93 بازدید | 10 پست

به خواستگاری که دوماه پیش ردش کردن خانوادم.

الان نسبت بهش حس خوبی دارم و آدم خوبی هم طبق تعاریف دیگران به نظر میرسه چجوری پیام بدم؟ یا اصلا پیام ندم؟ دوهفته پیش هم اومده بود دنبالم دم دانشگاه که صحبت کنیم که من گفتم امکانش نیست( خانوادم خیلی مخالفن واسه همون گفتم نه که رفتو امدی نشه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگع هنوز پیگیرته بهش پیام بده خوشحال میشه  اگع پیگیر نیس ک بیخیال

پیگیره استوری هاشو حس میکنم با منظور میزاره از اونور میگم شایدم نه از اونور غرورم هم اجازه نمیده مسیج بدم😭

۳۰ سالشه هم خونه داره هم ماشین  فقط چون سربازی نرفته مخالفن هم اینکه از لحاظ اخلاقی بسیار مود ...

به نظرم از دستش نده 

بهش پیام بده رابطه ی بین خودتون گرم و صمیمی بشه حالا بعدش پدرتو راضی کن 

میرسد روزی به پایان هر غمی...🦋
به نظرم از دستش نده  بهش پیام بده رابطه ی بین خودتون گرم و صمیمی بشه حالا بعدش پدرتو راضی کن&n ...

اخه پدرم اصلا راضی بشو نیست رومم نمیشه همش حرف بزنم راجبش میگه این بحث تموم شده اس 

اخه پدرم اصلا راضی بشو نیست رومم نمیشه همش حرف بزنم راجبش میگه این بحث تموم شده اس 

حالا سربازی چرا نرفته 

اگه دوستت داره بره سربازی یه مدت صبر کنین کارت پایان خدمت بگیره دوباره بیا رسما خواستگاری 😅

میرسد روزی به پایان هر غمی...🦋