2752
2734

سلام خانوما معاینه لگن برای تنگی که هفته 37 میرن مطب درد داره یا نه؟ و اینکه آیا احتمال داره باعث زایمان زودرس شه

من حتما میخوام سزارین شم ولی دکترم گفته تا لگنتو معاینه نکنم معلوم نیست سزارینی هستی یا نه هفته 37 بیا. اینجا خیلیا نوشتن درد داره  و خونریزی کردن یا زایمان زودرس کردن. خیلیا نوشتن نداره نمیدونم انجام بدم این معاینه رو یا برم یه دکتر دیگه بدون معاینه برام بنویسه؟ 

نه عزیزم نترس ، من که یکبار هفته ٢٨ معاینه داخلی شدم مشکلی پیش نیومد 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی هدفت سزارین هست 

اجازه نده معاینه بسی

من اجازه ندادم 

وزن فروردین  83 ،،،ولی شروع رژیم با وزن 80.900، در تاریخ ۱۴۰۲/06/25، وزن فعلی 71.300، هدف بعدی 70کیلو، هدف نهایی 67کیلو 
با انگشت معاینه کرد؟ 

آره ، درد داشت ولی باعث خونریزی نشد ، با معاینه فهمید دهانه رحم نرم شده و امکان زودرس هست استراحت مطلقم کرد 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

من رفتم دردی نداشت بستگی به خودت ، میزان انقباض عضلات و مرام پزشکت داره😅 

برای من که باعث هیچی نشد  ۳۹ هفته دوباره رفتم اینبار معاینه همراه با تحریک و فشار مضاعف که کمی دردناک بود به همراه لکه بینی ولی بازم خبری نشد 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
وقتی هدفت سزارین هست  اجازه نده معاینه بسی من اجازه ندادم

آخه دکتر خودم میگه تنها راه همینه که معاینه بشی اگه لگنت خوب باشه سز نمینویسم. مگه برم دکتر دیگه. چون بچمم بریچ نیست

آخه دکتر خودم میگه تنها راه همینه که معاینه بشی اگه لگنت خوب باشه سز نمینویسم. مگه برم دکتر دیگه. چو ...

اگر قصدت سزارین هست قبول نکن که معاینه بشی، دکترتو عوض کن تا وقت داری

وزن فروردین  83 ،،،ولی شروع رژیم با وزن 80.900، در تاریخ ۱۴۰۲/06/25، وزن فعلی 71.300، هدف بعدی 70کیلو، هدف نهایی 67کیلو 
آخه دکتر خودم میگه تنها راه همینه که معاینه بشی اگه لگنت خوب باشه سز نمینویسم. مگه برم دکتر دیگه. چو ...

کمتر کسی رو بخاطر تنگی لگن از همون اول سز میکنن معمولا میفرستن برا طبیعی اگه نتونست بیاره اونوقت سز میکنن

💔
2706