2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی ب من بگه میتونم هنوز تغییر رشته بدم یا نه دهمم

بله با مدرسه صحبت کنین بعد از اتمام سال دهم تو مدرسه یه ازمون برای تغیر رشته میگیرین حتما با مدیر صحبت کنین تا تایم رو ازدست ندین 

یکی ب من بگه میتونم هنوز تغییر رشته بدم یا نه دهمم

اره برو مدرسه درخواست تغییر رشته بده

بعد امتحانای خرداد یه چندتا درسو مشخص میکنن باید بری برای تطبیق شهریور امتحان بدی اگه اون درسارو بالای۱۰بشی قبولی و میتونی بری رشته دیگه

اره برو مدرسه درخواست تغییر رشته بده بعد امتحانای خرداد یه چندتا درسو مشخص میکنن باید بری برای تطبی ...

وای دعا کن بشه خیلی می‌خوام برم اگه نرم تموم عمرم تو تجربی تلف میشه با این نهایی ها و استرس برم یچیزی ک بتونم توش یچیزی یاد بگیرم

انشاللله میشه نگران نباش چه رشته ای میخوایی بری 

از تجربی می‌خوام برم طراحی دوخت درسم خوبه اما حس میکنم هیچی نیست همون اول هم نباید میومدم امسال ی نهایی خواستن بگیرن اعصاب همه رو ریختن بهم

2706