2733
2734

کاری با اینکه ارزش داره اصلا آدم سر یه شخص دچار اضطراب شه یا نه رو ندارم. چون جوابش مشخصه دیگه.

ولی اینکه مثلا از یکی خوشت میاد و با فکر پیام دادنش یا حرف زدن و دیدنش دچار اضطراب بشی طبیعیه؟ به مدت چند ماه هم باشه

عادیه؟ عشق و عاشقی هم نیست. همکلاسیمه 

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم  با عموم اینجوریم :))

حالا عمو خوبه

این غریبه س آخه

هم سنمه

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
با پسرا در ارتباط نبودی طبیعیه یا میترسی لو بری

مورد اول درسته

ولی چند ماهه ازش خوشم میاد و اون نمیدونه. گاها چت میکنیم اخیرا. اونم رسمی. ولی یه مدت پیام نده واقعا آشفته ام.

والا من قبل عید رو ینفر همین حسو داشتم الان که نیست میفهمم ب چی دردی دچار شدم💔🥺

🥲😭😭😭

2706