2733
2734

من و نامزدم یک سال دوست دوست بودیم بعدشم خاستگاری و اینا انجام شد محرم شدیم خونه خودمون نرفتیم 

چند بار خونشون رفتم و موندم شهر مون جداست 

بعد من هر سری که رفتم با خودم گفتم اگه بهم دست بزنه چی 😐😐اگه ازم رابطه بخواد چی 😐😐

کلا احساس پشیمونی میکردم از ازدواج 😐😐

بعدشم که کار شو برد تهران و خونه داشت و چند بار رفتم و موندیم بازم این فکرا سراغم اومد 😐😐

واقعا اذیت شدم 

نمی‌دونم چمه 😐😐😐

نمی‌دونم کی میخام عادی باشم 

انقدر استرس میگیرم میترسم ینی حالم بد میشه 

باز نسبتا بهتر شدم 

ولی خب بازم اینطوریم 🥺

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰

شوهرته دوست پسرت نیس!

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

عقد کردی؟ خب اگه تا الان ازت نخواسته پس شاید تا زمان عروسی ازت نخواد.

من اول عنوان رو خوندم فکر کردم بهش شکاکی😁😁

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عقد کردی؟ خب اگه تا الان ازت نخواسته پس شاید تا زمان عروسی ازت نخواد. من اول عنوان رو خوندم فکر کرد ...

😂😂نه بابا شکاک نیستم اصلا 

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰
خب ازدواج نمی‌کردی مجبوری مگه  هروقت آمادگی داری ازدواج کن

😐😐 ازدواج که نکردیم خونه خودمون بریم