2752
2734

هم ازش بدم میاد بخاطر بی مسئولیت هاش هم وقتی ازش دورمیشم حس مردن میکنم ،آرزومه ازش جدابشم همش میگم زندگیم بدون اون بهترمیشه دلم یه مرد میخواد که حامی باشه دلم بهش گرم باشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بیرون خبری نیس مردی هم نیس باهمون مال خودت بساز

منظورم این نیس ک دنبال مردی دیگه هستم منظورم اینه که کاش اینم حامی بودچون دارم میگم دوسش دارم ،قطعا اگه طلاق بگیرم دیگه هیچوقت ازدواج نمیکنم ولی حس میکنم ازدواجم نکنم بهترازبودن باهمچین آدمیهچپ

همیشه نقاط منفی طلاقم در نظر بگیر اگه نقات منفی زندگی مشترکت بیشتره و همه ی نقاط منفی طلاقو با جونو ...

اصن نمیتونم بانقاط منفی طلاق کناربیام توخونه ی خودم راحتم کناربچه هامم ولی زندگی عاشقانه ندارم حس میکنم روزبروز بیشترازش فاصله میگیرم دیگه حوصله ی حرف زدنم ندارم باهاش فقط وقتی ک نیس حس نفرت دارم بهش

فکرمیکنم دلیل همه ی اینا اونه 

اخه بحثتون تخصصيه به نظرم ، روان شناس مجرب بايد برين 

اينروزا هر دانشگاه پشت كوهي بيحساب دانشجوي روانشناسي ميگيره با هر معدلي هم فارغ التحصيل ميشن و علوم انساني هم تو كشور ما يعني حفظيجات! درك صحيح از مطالب خيلياشون ندارن و نه همدردي بلدن نه سوادش رو دارن بدتر حال ادمو بذ ميكنن ... بايد پيش كسي برين كه حساب پس داده و كسي از نزديكانتون تست كرده و جواب گرفته 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
اصن ازنظر روحی روانی خیلی خسته ام داغونم اعتمادبه نفس صفر خوشحالی صفر امید صفر

خب خواسته هات از زندگي مهمه 

اگه تا حالا خودت رو وقف بچه و خونه كردي ديگه الان وقتشه خودت رو دريابي منتظر خمايت و كمك از كسي هم نباش 

فقط ميدونم خوشي هات رو به تعويق ننداز 

هيچ كس حامي نيست مردم همه فكر خودشونن و شوهر شما رو هم من دقيقا نميدونم چيكار كرده ميگين حامي نيس اما خودت خودت رو درياب 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
2706