2752
2734
من از هر کی میپرسم میگه بالا ۱۹ میشم فک کنم فقط نمره ۲۰ و ۱۹.۷۵ تراز بالا بده شده حکایت کنکور اردی ...

درضن نمره ها بالا باشه تراز کمتر میشع 

کنکورم دروغ گفتن در حد ۲۰ یا ۳۰ بودن اکثرا

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

درضن نمره ها بالا باشه تراز کمتر میشع  کنکورم دروغ گفتن در حد ۲۰ یا ۳۰ بودن اکثرا

کنکور ۵۰۰ هزار نفر شرکت میکنن

این آماری ک من گفتم واسه ۲۰_۳۰ هزار نفره اوله 

و خب طبیعیه ک ما با همین ۲۰ هزار نفر باید رقابت کنیم

کاربری دست دو نفره
نمیدونم منم همه میگن ۱۹ و ۱۸ میشن چطوری واقعاً اینا چه رمزی زدن رو برگه 

پایین تر از اونم هس تو یه کانالی نظرسنجی بود ۴۰ درصد ۱۵ گفته بودن

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
دختر من دهم تجربی ه  عربی ش رو میشه ۱۹/۵  خیلی ناراحته  نمی دونم بجاست ناراحتیش یا ...

۱۹ و نیم فرقی با ۲۰ نداره بخدا

من همسنش بودم گریه میکردم که پاس شم

میشه برام یه صلوات بفرستی؟💕🥺
کنکور ۵۰۰ هزار نفر شرکت میکنن این آماری ک من گفتم واسه ۲۰_۳۰ هزار نفره اوله  و خب طبیعیه ک ما ...

نگفتی ۲۰ یا ۳۰ هزار نفر 

گفتی همه

نگفتی ۲۰ یا ۳۰ هزار نفر  گفتی همه

منظورم همه زرنگا بود(سمپادیا،تراز بالا های قلمچی و..)

ولی خب پارسال به این شکل نبود

امسال هم درصدای کنکور رو بالاتر زدن نسبت ب پارسال

و هم اینکه نهایی ها رو جدی گرفتن؛اینم شانسه منه🤐

کاربری دست دو نفره
خانما کسی می‌دونه چجوری از دهم به یازدهم تغییر رشته بدم از تجربی به طراحی دوخت

عزیزم من‌خیلی اطلاعات ندارم اما خودم یازدهم‌معماری ام 

یکی از بچه های ریاضی امسال تغییر رشته داده اومده معماری 

اگر میخوای از ۱۱ طراحی دوخت شروع کنی تو کل تابستون باید درسای تخصصی رو بخونی پاس کنی و آزمون بدی عمومی هم فکر میکنم باید اینطوری کنی مطمن نیستم اما

ولی اگر بخوای از دهم طراحی بخونی یک سال عقب میفتی اما حداقل تابستون اذیت‌نمیشی چون درسای خصصی هنرستان رو ما در طول یکسال خوندیم قطعا تو تابستون سخت میشه ولی خب اینطوری دیگه یک سال عقب نمیفتی

2706