2752
2734
عنوان

بیاید خونه من✨🌱☕

1048 بازدید | 90 پست

من دوست دارم خونم اینطوری باشه (عکس اینترنتی)

بیاید داخل دم در بده☕✨

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

کو

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب

دقت کردی من و تو همیشه پشت سر هم کامنت میزاریم😂😂

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹

عکس اینترنتی هم میترسین بره اینترنت پست اول نمیزارین؟😂✌🏻 

یه جا نوشته بود: «‏من برای اطرافیانم کسی بودم که خودم دلم می‌خواست داشته باشم و هیچوقت نداشتم...!»و من با تموم وجودم حسش کردم :)

این آشپزخونه صبح پاشم برای خودم چایی یا دمنوش دم بذارم بخورم بعد یه صبحونه 

اینم هال من اینجا لم بدم فیلم ببینم جم فود یا برم تو گوشی 

🥺✨ 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
کو

هر موقع کاربریت رو میبینمش صداش تو مغزم میپیچه 

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 
هر موقع کاربریت رو میبینمش صداش تو مغزم میپیچه 

😂😂😂😂😂😂

2706