2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله بوده یه پیرمرد مفنگی ک ساعت ۹شب ب مدیر زنگ میزد می‌گفت اینا سروصدا دارن درحالی ک من تو این چند سال مستأجری کسی بهم تذکر نداده چون خیلی رعایت میکنم یه سری هم مهمون داشتم واقعا هم سروصدایی نبود ۱۲شب اومد در خونه هرچی از دهنش درآمد گفت منم گفتم شاید همسایه ها خواب باشن جواب ندادم ولی حلالش نمیکنم چون چیزایی گفت ک اصلا ب من مربوط نبود فردام شوهرم رفت در خونش درو باز نکرد 

باورمیکنی طبقه ۴یک شب پیام دادبچت میدوعه صدای پاش،تاطبقه ۴میادحالاماطبقه دوهستیم و بچم خواببودمن جوا ...

باز بافرهنگ بوده ما کلا تو خونه بودیم فیلم میدیدیم یهو اوپد لگد زد به در و فحاشی

بله بوده یه پیرمرد مفنگی ک ساعت ۹شب ب مدیر زنگ میزد می‌گفت اینا سروصدا دارن درحالی ک من تو این چند س ...

وای عزیزم منم شرایطم مشابه شماست همساده مام معتاده کثافت منم حلالش نمیکنم خدا جوابشو بده

ما خانواده هستیم تو اپارتمان کسی مهمان داشته باشه چیزی نمی گیم چون همه کم مهمون دارن شاید ماهی یا سالی باشه 

ولی مستاجرمون یه بار مهمان داشت زیاد سرو صدا میکرد ما چیزی نگفتیم گفتیم این یک بار حرفی نزنیم 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
وای عزیزم منم شرایطم مشابه شماست همساده مام معتاده کثافت منم حلالش نمیکنم خدا جوابشو بده

صبح تا شب تو خونه بود مواد می‌فروخت بعد جالب بود می‌گفت من کله صبح تا بوق سگ کار میکنم شبا می‌خوام بخوابم شما نمی‌ذاری 

صبح تا شب تو خونه بود مواد می‌فروخت بعد جالب بود می‌گفت من کله صبح تا بوق سگ کار میکنم شبا می‌خوام ب ...

وای دقیقا نکنه این همساده ما همساده شما بوده قبلا کثافت اشغال بخدا انشالله روز خوش نبینن تو مستاجریم راحتمون نمیزارن منم عین شما همش میگم ساکت اروم جرات نداریم تو خونمون راه بریم 

2706