2752
2734
عنوان

عربی رو خیلی بد تر زدم

173 بازدید | 15 پست

فک کنم ۱۰ بشم اونم به زور  هوف عصبیم حتی بقیه رو ۱۹ هم بگیرم بازمممممم معدلم میشه ۱۸ و خورده ای میترسم نتونم دندون بیارم میانگینم هم ۵۰ درصده هوففففف دارم سکته میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به ازای هر نمره 0.07 از معدلت کم میشه یعنی اگه 10 بگیری میشی 19.93 و اینکه ترازش خیلی خیلی خیلی کمه پس بیخود حرص و جوش نزن که اگه غیبت هم میکردی مهم نبود فعلا امتحان بعدی رو بخون به این چیزا هم فک نکن✨

سلام دخترررررررررررم با تشکر
میشه درصدای کنکورتو بگی؟میانگین ۵۰ عالیه میتونه جبرانش کنه

پارسالم بد بود امسال خوندم تو کنکور تیر میتونم همینقدر بزنم زیست بیشتر میخونم امیدوارم حداقل بتونم دندون زاهدان بیارم 

به ازای هر نمره 0.07 از معدلت کم میشه یعنی اگه 10 بگیری میشی 19.93 و اینکه ترازش خیلی خیلی خیلی کمه ...

عزیزم اشتباه حساب کردی من تو تخمین معدل زدم عربی رو ۱۰ بقیه رو ۱۹ معدل ۱۸ خورده ای شد 

2706