2752
2734
عنوان

به نظرتون ۲۰ میشه؟

222 بازدید | 19 پست

بچه ها دوستم توی امتحان عالی بود فقط ۳ تا اشکال ریز داشت که خیلی به چشم نمیاد. (مثلا در حد اشتباه نوشتن سوالات ۰.۲۵ نمره ای) اونم بهخاطر استرسش بوده البته حدسی میگم ممکنه کمتر هم باشه!!

اگه توی برگه خدایی نکرده ۱۹ بشه توی کارنامه ممکنه ۲۰ کنن؟ چون مستمرش هم ۲۰ بوده

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودتی؟

نه بابا رفیق صمیمیمه😂 خودم مطمئنم نمره کامل میگیرم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
نهمه

مستمر ۲۰ نمره ۱۹ رو بیست میکنه بله

ولی هیچ تاثیری در هیچ جا نداره

فقط معدل کتبی مهمه

امتحان امروز هم ک ماشالا پنج ورقه انگار مهمونی خره

سعدی کجایی که ببینی*بنی آدم به یک ور همدیگه هم نیستند*
از حرفات معلومه راهنمایی هستی🚶🏻‍♀️

مشکلش چیه؟ 🤭🌷

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نمره پایانی رو عوض نمیکنن ولی اگر مستمر پایین باشه نمره نهایی بالا بله عوض میکنن ولی توی ورقه اخر دست نمیبرن چون بایگانی میشه همون نمره رو میزارن

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2706