2733
2734

دکتره تا دندونامو دید گف چکار کردی با دندونات

سه تا که ندارم

بقیشم خراب 

ولی دکتر گف یکاریش میکنم

الان عکس دندونامو گرفتم فردا ببرم براش خجالت میکشم که باز چی میخواد بهم بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کارشون همینه خجالت نداره

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کن و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

فدا سرت خب دکتره دیگه مشکلتون باید حل کنه میفهمم حالت چجوریه اما به فکر بعدش باش که درست بشه 

عزیزم میشه بگی چقدر هزینه کردی؟

من همه دندون هام سالم هست و صاف به جز شیش تا دندون جلو بالا که یکی عقبه یکی جلو خیلی خجالت میکشم میشه درست کرد؟هزینش زیاده؟به این فکر افتاده بودم دوتا جلو خوبه میشه بگم درسش کرد برم ۴تا دیگه رو بکشم یا لمینت کنم 

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹

اون کارشه نگران نباش خجالتم نکش از شما بدترم مراجعه میکنن

منم دندون پزشکی رفته بودم دکتر به شوخی به مامانم گفت ینی دندوناشو میکشیدین براتون کم هزینه تر در میومد تا این همه خرج میکنین درستش کنین😁😂

2706