2733
2734

دختر بزرگم امروز اومد بهم گفت مامان چرا دختر خالم داداش داره ولی من آجی؟ چرا اون داداش داره من ندارم.

منم گفتم خوب مامانی خواسته خداست. خدا به بعضی ها داداش میده به بعضی ها هم آجی... هیچ فرقی هم نمیکنه...

گفت خوب من دلم میخواد داداش هم داشته باشم.

گفتم خوب خدا بهت آجی داده ... نمیشه که هر چی بخوایم همون بشه. برای تو خواهر داشتن بهتره.

مظلومانه سرشو انداخت پایین با خواهش گفت میشه به خدا بگی یه داداش بزاره تو شکمت؟ من داداش می‌خوام.

داشتم فکر میکردم چه جوابی به بچه بدم سرمو آوردم بالا دیدم شوهرم لم داده رو مبل و این شکلی نگام می‌کنه😁

گفتم تو برا چی ذوق زده شدی؟

با شوق و ذوق گفت به حرف بچه گوش کن...

ایندفعه خواسته ی من نیست ، خواسته بچه ست ، من تقصیری ندارم...

یعنی منو بگی از کله ام دود بلند شد ...🤯

دلم خواست کوسن رو بردارم پرت کنم تو صورت مبارکش اینجور نیشش تا بنا گوش باز نکنه. 😇

بچه ها چیکار کنم؟ چندین باره دخترم همچین صحبت هایی باهام می‌کنه. از اونجایی که قصد بچه دار شدن مجدد ندارم چجور قانعش کنم و به خواسته اش جواب بدم؟ 

پنج سالشه دخترم.

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نی نی خوبه پسر من که مانلی عشقشههه

من قصد بچه دار شدن مجدد ندارم اصلا.

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ

چند بار حواسشو پرت کن

بزرگتر ک شد تشکر هم میکنه ک به حرفش گوش ندادی

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

خب اگه شرایطش رو دارید ۳ تا بچه بیارید چه بهترررر 😍😂 منم دومی رو باردارم پسرم ،دوست داره دختر باشه 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

فقط واکنش شوهرت😂😂

بچس از سرش میوفته چن وقت دیگه

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...

بچه بیار 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2706