2752
2734
عنوان

نمیخوااام

64 بازدید | 7 پست

من توی فروردین همش میگفتم خدا کنه زوتر تابستون شه لباس های نخی و شیک تابستونیم برای بیرون بپوشم بعد الان هنوز تابستون هم نشده ولی انقدر گرمه که حتی ساعت ۶ و نیم هم میرم بیرون خفه میشم و به غلط کردن میوفتم😭

اگه الان هوا اینطوره 

توی تابستون خدا به دادمون برسه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای بابا!واقعا ارزششو داشت؟؟؟برای یه لباس همچین دعایی بکنی همه رو گرفتار کنی!پس بگیر پس بگیر دعاتو،👻

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
ای بابا!واقعا ارزششو داشت؟؟؟برای یه لباس همچین دعایی بکنی همه رو گرفتار کنی!پس بگیر پس بگیر دعاتو،👻

من تا الان به غلط کردن هم افتادم ولی فایده نداشت که نداشت😂😂😭😭

من تا الان به غلط کردن هم افتادم ولی فایده نداشت که نداشت😂😂😭😭

یه ختمی چیزی دست بگیر فایده ندارد اینجوری،😔تا آخر تابستون هممون جزغاله میشیم،🌚

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰