2733
2734

امروز ی تخم گنجشک پیدا افتاده بود دم درمون ک نصفش شکسته بود و سر جوجه و قسمتی از بدنش بیرون بود پاشم زخم شده بود 🥺😢اوردمش تو پوست تخم رو کامل انداختم جوجه پیچیدم لای دسمال نمیدونم چیکارش کنم چشاشم بستس فقط میلرزه😭چی بدم بش بخوره چیکارش کنم جیگرم کبابه

اون باید خودت باش دست ی گندم پودر شده ای چیزی بهش بدی فک کنم البته

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

اینو مامانش باید غذا بریزه تو دهنش نمیشه نگهش داشت 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا من نمیدونم ولی چه مهربووونی😘❤️

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                           ✅ آنهایی که دستی که نانشان میدهد راگاز میگیرند و محکوم به بوسیدن پاهایی اند که لگدشان میزند ✅دنیا رو فرش میکنی یاکفش میپوشی،؟ تغییر دادن خودتراحت تر از تغییر دادن دنیاست                 

من دیدم سرلاک میدن به بچه جوجه باسرنگ بده کوچیکه ضعیفه یاهم شیر گرم باسرنگ بهش بده

حرف دل در دل بماند بهتراست!روزی خواهدامد دل من نیز روشن خواهد شد به هدیه ی زیبای خداوند که مدت هاست جای خالی اش در دلم لنگ میزند!💔😔

یاهم فرنی درست کن بکش توسرنگ بده بهش کم کم بخوره ولی کاش از تخمش جداش نمیکردی  دفعه بعد خُدایی نکرده تواین شرایط دیدی یه حیوونی رو از پوسته اش جدا نکن

حرف دل در دل بماند بهتراست!روزی خواهدامد دل من نیز روشن خواهد شد به هدیه ی زیبای خداوند که مدت هاست جای خالی اش در دلم لنگ میزند!💔😔
خب جیکارش کنم پس😭

جوجه های قناری یا طوطی اینارو سرلاک میدن بهشون میگن جوجه سرلاکی غذای مخصوص دارن با وسیله مخصوص میذارن دهنشون 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
والا من نمیدونم ولی چه مهربووونی😘❤️

عه دختر تواینجایی؟🤣یادته تو تاپیک عکس خرشرک رو برای هم میفرستادیم

خب جیکارش کنم پس😭

فرنی درست کن بکش توسرنگ نوکشو بادستت باز کن سرنگ رو بذار داخل دهنش اروم اروم خیلی خیلی اروم بهش بده بخوره بعدشم اب بده حوله رو بزار یکم روی بخاری گرم بشه نه در حدی که طفلی رو بسوزونه کباب کنه بعدبپیچ دورش

عه دختر تواینجایی؟🤣یادته تو تاپیک عکس خرشرک رو برای هم میفرستادیم

عهههه تو❤️❤️❤️❤️ اگه عکس پروفایل خودتی خیلی نازی😔

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                           ✅ آنهایی که دستی که نانشان میدهد راگاز میگیرند و محکوم به بوسیدن پاهایی اند که لگدشان میزند ✅دنیا رو فرش میکنی یاکفش میپوشی،؟ تغییر دادن خودتراحت تر از تغییر دادن دنیاست                 
 عهههه تو❤️❤️❤️❤️ اگه عکس پروفایل خودتی خیلی نازی😔

اره دختر دوسه تا کاربری دارم تونی نی سایت منم اره خیلی خوشگلم رفتم اپیلاسیون میبینی صورتم چه خوشگل شده🤣🤣🤣

اره دختر دوسه تا کاربری دارم تونی نی سایت منم اره خیلی خوشگلم رفتم اپیلاسیون میبینی صورتم چه خوشگل ش ...

😂😂😂😂😂 منم عسک شوهرمه رو پروفایل ولی خوشگلم

2706