2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاربردی نیس

من ۳ تا جا قهوه و جا شکر و جای چایی رو گرفتم

برا ادویه ها از این شیشه کوچیکا و استندشو گرفتم ک تو کشو کابینتم بذارم

۳ تا بانکه هم دارم برا پا سماوری

همین

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
کاربردی نیس من ۳ تا جا قهوه و جا شکر و جای چایی رو گرفتم برا ادویه ها از این شیشه کوچیکا و استندشو ...

راستش من بخاطر کاربردش نمیخوام 

میخوام بلاگر اشپزی شم وقتی که اشپزی میکنم این دکوری رو میزم باشه

کاربر صدبار تعلیقی🌸😅
راستش من بخاطر کاربردش نمیخوام  میخوام بلاگر اشپزی شم وقتی که اشپزی میکنم این دکوری رو میزم با ...

خب سلیقه ای هست

منم جوجه بلاگرم

ولی ی استند برا کافی بارم دارم

رو کابینتمو شلوغ نمیکنم خلوت دوست دارم

تا حد خیلی زیادی سلیقیه 

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
خب سلیقه ای هست منم جوجه بلاگرم ولی ی استند برا کافی بارم دارم رو کابینتمو شلوغ نمیکنم خلوت دوست ...

جوجه بلاگر خوب گفتی منم همین‌طور 😅😅

بله شما درست مبکنی نباید خیلی شلوغ کرد

کاربر صدبار تعلیقی🌸😅