2752
2734

پسر عمه شوهرم میره دنبال گنج بعد میرن جایی که قبلا چند نفر گنج رو برداشته بودن اینا هم میان اونجا رو میگردن که شاید چیزی جا گذاشته باشن

یک انگشتر پیدا می‌کنن بعد پسر عمه شوهرم انگشتر رو دستش کرده همونجا 

از اون روز هرچند وقت یکبار تنها میشه جن می‌ریزه سرش و کتکش میزنن تمام بدنش همیشه کبوده

وقتی میرن دنبالش و جن گیر ها و دعا نویس های مختلف بهش میگن این انگشتر طلسم گنج بوده 

اونا هم گنج رو بردن بخاطر همین جاش گذاشتن 

تا گنج پیدا نشه نمیشه طلسم رو باطل کرد مهم نیست انگشتر رو حتی آتیش بزنی فایده نداره چون وقتی‌ انگشتت کردی طلسم روی تو اجرایی شده 

الان طلسم دیگه مال انگشتر نیست تو وجود خودته 

تمام ایران حتی ترکیه هم رفته پیش جن گیر و دعانویس های مختلف کمی با دعا و اینا بهتر شده اما هنوز گاهی میریزن سرش کتکش می‌زنن 

بعد از اون روز خیلی‌ بدشناس و بیچاره شده 

۲ تا ماشین تا الان چپ کرده

دست به طلا بزنه سنگ میشه از بس رزق و روزی نداره

هرکاری می‌کنه شکست میخوره

با هر دختری باشه بعد مدتی دختره ازش متنفر میشه و...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای یعنی گنج رو طلسم کرده بودن طلسمه توی انگشتر بوده حتما اونایی که گنجو بردن دعانویسم با خودشون داشتن

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.
وای یعنی گنج رو طلسم کرده بودن طلسمه توی انگشتر بوده حتما اونایی که گنجو بردن دعانویسم با خودشون داش ...

اونایی که گنج رو بردن بلد بودن دیگه هرکسی باهاشون بوده فهمیدن طلسم انگشتره است برای همین انگشتر رو جا گذاشتن همونجا 

اونایی که گنج رو بردن بلد بودن دیگه هرکسی باهاشون بوده فهمیدن طلسم انگشتره است برای همین انگشتر رو ج ...

خیلی بده...حتما جنا برای این میزننش که گنجو پس بیاره

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.
اونایی که گنج رو بردن بلد بودن دیگه هرکسی باهاشون بوده فهمیدن طلسم انگشتره است برای همین انگشتر رو ج ...

اگر ببریدش پیش اینایی که جن دارن وگذشته رو میدونن،نمیتونن بگن گنج رو کی برده وکجا هست الان؟

2706