2733
2734

هیچ وقت حدومرزی مشخص نکنید فقط تلاش کنید 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه میخواستم ببینم خیلی افتضاحه معدل؟پون میگن باید ۱۹ باشی منم عربیم رو خراب کردم دلم خیلی گرفت

حالا عربی رو خراب کردی امیدوارم از دست نده اون دیگه گذشت بشین به بقیه نگاه کن آگه بقیه خوب باشن این عربی به چش نمی یاد.

نه میخواستم ببینم خیلی افتضاحه معدل؟پون میگن باید ۱۹ باشی منم عربیم رو خراب کردم دلم خیلی گرفت

شنیدم عربی که خیلی داغون بوده 

فقط شما نیستی همه خراب کردن 

امسال با  این اوضاع پیش برن معدل 18 هم معدل خوبی حساب میشه 

ی جا خوندم نوزده امسال عربی برابری میکنه با بیست سال گذشته تقریبا یک نمره سخت تر بود 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
حالا عربی رو خراب کردی امیدوارم از دست نده اون دیگه گذشت بشین به بقیه نگاه کن آگه بقیه خوب باشن این ...

بازم به معدلم گند میزنه خواهر من حتی بقیه رو ۱۹ هم بگیرم بازم معدلم ۱۸ و خورده ای میشه میترسم زحمت هام هدر بره 

شنیدم عربی که خیلی داغون بوده  فقط شما نیستی همه خراب کردن  امسال با  این اوضاع پیش ...

کی گفته عربی سخت بود!!!

خیلی ام خوب بود یعنی تقریبا متوسط رو به بالا بود.میشد به سوالاتش جواب داد.راحت مشد ۱۶و ۱۷ شد.اگه خیلی مسلط بودی راحت ۱۸ به بالا میگرفتی

بازم به معدلم گند میزنه خواهر من حتی بقیه رو ۱۹ هم بگیرم بازم معدلم ۱۸ و خورده ای میشه میترسم زحمت ه ...

بازم تو تلاشنو بکن.نمیشه که با یکیش که خراب کردی دیگه نا امید بشی.تو بازم بخون سال بعد ترمیم میزی

کی گفته عربی سخت بود!!! خیلی ام خوب بود یعنی تقریبا متوسط رو به بالا بود.میشد به سوالاتش جواب داد.ر ...

18 و 17 نشان دهنده ی اسون بودن نیست اگر اسون بود که همه نوزده و بیست میشدن 

حالا چرا میخوای منو بزنی /؟من فقط از دانش اموزام شنیدم و با توجه به چیزی که در سایت کانون خوندم اینطوره که امسال عربی تراز بالایی داره

18 و 17 نشان دهنده ی اسون بودن نیست اگر اسون بود که همه نوزده و بیست میشدن  حالا چرا میخوای من ...

نمی خوام شمارو بزنم😂😂

اگه کسی کامل میخوند و به درس مسلط بود نمره خوبی می‌گرفت راحت بالای ۱۸.من به کانون این چیزا  کاری ندارم سطح سوالا خوب بود.اگه خوب میخوندن میشد نمره بالایی گرفت به شرط اینکه مسلط بودن.اگه نه مسلط نبودن نمیشد به راحتی جواب داد

نمی خوام شمارو بزنم😂😂 اگه کسی کامل میخوند و به درس مسلط بود نمره خوبی می‌گرفت راحت بالای ۱۸.من به ...

باشه چی بگم والا یکم روی لحن صحبتتون کار کنید 

موفق باشید 

2706