2752
2734
عنوان

شمام از تازه عروسا بدتون میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1863 بازدید | 82 پست

مثل جاری جدید

من و بقیه عروسها در حد یه دست دادن با مادرشوهر معاشرت داریم 

جاری جدید هی میاد دستاشو حلقه میکنه دور گردن مادرشوهر و هی قربون صدقش میره 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اینکه از همه تازه عروسا بدت میاد نشون میده خودت مشکلی داری

هرکسی ممکنه تظاهر و دو رویی کنه

درضمن سمت شما زیادی جوگیر و کشته مرده شوهرن

سمت ما احترام هست ولی از این کارا نمیکنن

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همیشه همه جور آدمی وجود داره. هر خانم متأهل هم یه روز تازه عروس بوده.  ولی در کل چقدر خ ...

احترام فرق میکنه با خودشیرینی 

احترام خیلی صادقانه اس ولی خودشیرینی صادقانه نیس 

دارای گواهینامه رانندگی . دارای یک عدد پراید😂😂😂😂
اخه عاشق نبودن که به طور کاملا سنتی ازدواج کردن دختره از روز اول اینجوری میکرده  کاملا واضحه ک ...

مهربونی کردن چاپلوسیشم قشنگه . 

هدیه دادن و کمک کردن چاپلوسیشم خوبه ...

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....

حالا این دستبوسی و پاچه خواری زیادیه واقعا

ولی با احترام رفتار کردن خوبه 

من با احترام رفتار میکردم ولی اونا میخواستن گریه رو دم حجله بکشن

😅 از فردای عقد یهو هیولا شدن منم گرخیدم کار به دعوا کشید و جنگ داخلی 

نه

خودمم یه زمانی تازه عروس بودم.

اول ازدواجش هست و ذوق داره به من ربطی نداره که خوشم بیاد یا بدم بیاد

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیتاج هستم زن زمان خان🤪😵‍💫😁😐
مثل جاری جدید من و بقیه عروسها در حد یه دست دادن با مادرشوهر معاشرت داریم  جاری جدید هی میاد د ...

دقیقا منظور من همین بود که بقیه کاربرا نفهمیدنش 

خب چه لزومی داره دستاشو حلقه کنه دور مادر شوهر و قربون صدقه بره😑😂😂 میتونه مثل بقیه احترام نگه داره دست بده 

دارای گواهینامه رانندگی . دارای یک عدد پراید😂😂😂😂

خودم تازه عروسم ولی خانواده همسرم همه شون واقعا خیلی خوبن و منم همه شون خودم دوست دارم و احترام می‌زارم نه بخاطر همسرم یا خودشیرینی 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ
احترام فرق میکنه با خودشیرینی  احترام خیلی صادقانه اس ولی خودشیرینی صادقانه نیس

نمیدونم. 

ولی من به شخصه دیدم زن و شوهری که هر دو به خانواده های هم محبت هایی میکردن که شاید از دید شما چاپلوسی باشه.

دقیقا منظور من همین بود که بقیه کاربرا نفهمیدنش  خب چه لزومی داره دستاشو حلقه کنه دور مادر شوه ...

بالاخره اخلاقای ادما باهم فرق داره ولش

حرف دل در دل بماند بهتراست!روزی خواهدامد دل من نیز روشن خواهد شد به هدیه ی زیبای خداوند که مدت هاست جای خالی اش در دلم لنگ میزند!💔😔
2706