2752
2734

فقط فول فاند و تحصیلی

من مهاجرت کاری و برای زندگی اطلاع ندارم

فقط سوالات اپلای

ارشد و کارشناسی

زبان و مدارک 

کشور های آسیای شرقی

من آیینه تو هستم...

با سطح زبان متوسط چه مدت برای آیلتس بخونیم نمره بالا شش می گیریم؟!

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

با سطح زبان متوسط چه مدت برای آیلتس بخونیم نمره بالا شش می گیریم؟!

برای آیلتس حداقل باید سطحتون اینترمدییت باشه

یه جای معتبر آزمون تعیین سطح بدین اگه بودین منابع آیلتس مثل مایند ست ۲ و ۳ و کمبریج فور آیلتس ها از ۳ تا ۱۶ و وکبیلری فور آیلتس و گرمر فور آیلتس رو بخرید بخونید آزمون بدید حتما تا ۷ رو میگیرید

من آیینه تو هستم...

میشه یخورده درمورد رشته ی مهندسی it و بورسیه ی فول فاند برای رفتن به کشور کره راهنمایی بفرمایید؟چ چیزهایی نیاز هست؟

ترس با تو همون کاری را میکنه که قیچی با پرنده میکنه پس نترس تا بتونی اوج بگیری..🌱
برای آیلتس حداقل باید سطحتون اینترمدییت باشه یه جای معتبر آزمون تعیین سطح بدین اگه بودین منابع آیلت ...

ممنونم🤍

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
تو هم کره دوست ؟🥹

اخه من تحقیق کردم دیدم کشور کره از نظر اقتصادی و بورسیه ها و تکنولوژی پیشرفت کرده و از دو سه جا تحقیق کردم دیدم مکان خوبی هم برای زندگی هست بنابراین این کشورو انتخاب کردم 

ترس با تو همون کاری را میکنه که قیچی با پرنده میکنه پس نترس تا بتونی اوج بگیری..🌱
برا کارشناسی راجب توصیه نامه بگووو گرفتن از معلمم

ببین اکثر معلم و استاد ها توصیه نامه رو نمینویسن و بهت میگن خودت بنویس ما فقط مهر و امضا میکنیم

تو باید بری تو یوتیوب سرچ کنی از زبون معلمت یه متن خوب بنویسی راجع به فعالیت های کلاسیت و خصوصیت های خوبت و اکثر مدارس سربرگ انگلیسی هم ندارن خودت یکی تو ورد بساز اسم مدرسه لوگوی مدرسه و آدرس و شماره تلفن و فکس و ایمیل و شماره تلفن و ایمیل معلمت

بده به معلمت مهر کنه و امضا کنه بزاره داخل پاکت مدرسه روی در پاکت هم باید امضا کنه و بزار داخل مدارکت و اپلای کن 

این توصیه نامه اوکیه

من آیینه تو هستم...
میشه یخورده درمورد رشته ی مهندسی it و بورسیه ی فول فاند برای رفتن به کشور کره راهنمایی بفرمایید؟چ چی ...

عزیزم مهندسی IT رشته خیلی عالیه برای اپلای کره هستش

ارشد یا کارشناسی میخوای اپلای کنی؟بگو که راهنماییت کنم

من آیینه تو هستم...
اخه من تحقیق کردم دیدم کشور کره از نظر اقتصادی و بورسیه ها و تکنولوژی پیشرفت کرده و از دو سه جا تحقی ...

کشور خوبیه از لحاظ فرهنگ و ای تی من یکی از بچها اونجا فالو دارم رشته ای تی بود الان هم تو شرکت کار میکنه خواستی بگو ایدی بدم مطالب جالب و خوبی گفته 

عزیزم مهندسی IT رشته خیلی عالیه برای اپلای کره هستش ارشد یا کارشناسی میخوای اپلای کنی؟بگو که راهنما ...

کارشناسی، بورسیه فول فاند

کشور خوبیه از لحاظ فرهنگ و ای تی من یکی از بچها اونجا فالو دارم رشته ای تی بود الان هم تو شرکت کار م ...

من بیشترشون را دارم،کدومشونو میگی؟

شمام دوست داری؟

ببین اکثر معلم و استاد ها توصیه نامه رو نمینویسن و بهت میگن خودت بنویس ما فقط مهر و امضا میکنیم تو ...

فقط یه چیزی من دانشگاه نرفتم میترسم اقدام کنم بعد ممکنه معلمم فکس نداشته باشه ولی ایمیل رو نمی دونم شاید نداشته 

بعد چیز دیگه ای که هست اکثر کسایی که اقدام کردن بورس گفتن که تو مسابقات بودنه استرس گرفتم نتونم

2706