2733
2734
عنوان

بعد از ۴ سال !!!!!!

154 بازدید | 9 پست

سلام من فرهنگیان میرم 

دیگ دارم فارغ التحصیل میشم 

رفتم گزینش دادم میگ تو تو اغتشاشا بودی کشف حجاب کردی ناخنو مژه میزاری در حالی ک من اصلا تو اغتشاش نبودم 

دیگ کلی باهام حرف زد من شاید بعضی جاها الم عقب بره ولی تو اغتشاش نبودم هرچی گف گفتم نبودم فقط ی بار از جلوی ما رد شدن ما فقط اینارو دیدیم شاید فک کردم ما داخلشونیم 

بنظرتپن امکان داره اخراجم کنن؟ 

من کلیم وام گرفتم از اموزش پرورش 

ولی گفتم من خیلی وقته چادریم شاید قبلا سهل انگاری داشتم ولی دارم همیشه رو خودم کار میکنم ک معلم بهتری بشم 

خیلی استرس دارم بنظرتون اخراج میشم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حالا کشف حجاب کردی؟چون از طریق دوربین شناسایی میکنند،تو همون زمان اغتشاشات خیلیا بی تفاوت به این دوربینای پلیس بودند،بعدا براشون مشکل ساز شد.تمام اون عکسا مدارک شدند.

بله حساسیت زیاد شده، اگر مژه و ناخن کاشتی همش توی چشمی...اغتشاشات رو نمیتونن اثبات کنن شاید یه دستی زدن.

ولی در مورد ظاهر، نه این چهار سال، اگر استخدام رسمی هم باشی، قوانین ابلاغ شده جدید.باعث میشن عذرت رو بخوان.الان دقت کرده باشی تعداد بازرسی ها چند برابر شده.

کافیه مثلا سه سال دیگه یه گیر کوچولو بدن، بیان سراغ پرونده ببینن توی دوره آموزش هم تذکر گرفتی...هیچی دیگه به سلامت

کاربر قدیمی ام...یعنی خیییلی قدیمیا  اون موقع که اغلب کاربرا نمیدونستن نی نی سایت چی چی هس.
خب ببین گلم شما الگو میشی برای بچه ها طبیعیه که روی پوشش شما دقت کنن

بیش تر این روزا دنبال استخدام ادم هایی هستن که حرف های اون هارو تکرار بکنه و حرفی خارج از دایره امنیت اونها نزنه 

اگه واقعا کاری نکردی که نگران نباش چون از اقوام ما هم ازمون فرهنگیان دادن و گزینش رفتن و چنین چیزایی نگفتن بهش؛ اگه م توی این فازا بودی که حق دارن حساسیت بخر بدن ما بچه هامون رو باید به ادمای مطمئن بسپاریم