2752
2734
عنوان

شوهرم دیشب بهم گفت مثل کفتارمی مونه قیافت

| مشاهده متن کامل بحث + 5062 بازدید | 129 پست
بنظرم بعد از اینکه زن گرفت برگشتی پررو شده غرورم داره که کارش شرعی بوده...کثافت عوضی...

البته فکر نمیکنم شرع این چیزو قبول کنه یعنی هرچیزی که از راه غیر قانونی و رشوه  بدست بیاد غیر شرعی هم هست اینا فقط دینو خراب میکنن 

بنظرم بعد از اینکه زن گرفت برگشتی پررو شده غرورم داره که کارش شرعی بوده...کثافت عوضی...

نبایدبرمیگشتم،ترحم برپلنگ تیزدندان ستمکاری بود برگوسفندان،به این جورمردهانبایدترحم داشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان جواب های شما قانع کننده بود به نظر خودتون؟

بله من میگم این قانون مشکل سازه و غیر اخلاقیه این منطقی نیست واقعا ؟

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
البته فکر نمیکنم شرع این چیزو قبول کنه یعنی هرچیزی که از راه غیر قانونی و رشوه  بدست بیاد غیر ش ...

آخونده طبقه دوم بهم گفت بروازآخونده آخونده شکایت کن دولت پلمپ میکنه دفترشو

قانون رو براساس دین نوشتن ولی بعضیا بر اساس دین اجرا نمیکنن تو هر پست و مقامیم خائن و فاسد هست این د ...

مهم اینه وقتی اون اخوند یا غیر اخوند این خطبه ی عقد رو میخونه وقتی این زن بره شکایت کنه دیگه نمیتونه قانونی هیچ کاری کنه چون کسی حرفشو قبول نمیکنه

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
آخونده طبقه دوم بهم گفت بروازآخونده آخونده شکایت کن دولت پلمپ میکنه دفترشو

آره باید می‌رفتی شکایت میکردی پدرشو در میاوردی ک دیگه کار غیر قانونی نکنه 

یه آخوندها هم با دومادمون میخواستن سر مهریه سر ما کلاه بزارن داداشم چنان کاری کرد ب غلط کردن افتاد اینا فقط اسم دینو خراب کردن وگرنه دین ما اصلا ب کسی ظلم نمیکنه

نبایدبرمیگشتم،ترحم برپلنگ تیزدندان ستمکاری بود برگوسفندان،به این جورمردهانبایدترحم داشت

بنظرم که اول باید مستقل میشدی بعد از این کثافت طلاق میگرفتی خودتو راحت میکردی...

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.
مهم اینه وقتی اون اخوند یا غیر اخوند این خطبه ی عقد رو میخونه وقتی این زن بره شکایت کنه دیگه نمیتونه ...

خدا لعنت کنه کسی که تو یه مقامی هستو اینجوری برا پول ب دین خیانت می‌کنه 

انشاءالله تاوان کارشونو پس بدن 

بچه سوم اوردن توی شرایطی که داری حماقته

الان به جای ۳ نفر، ۴ نفر رو بدبخت میکنی

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

بگو قیافه خودت ک شبیه حاملگی گرازه

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️

چند تا بچه داری خودت؟

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️

چرا تا حالا جدا نشدی !؟ 

نمی‌خوام بگم جدا شو ،فقط میگم چی شد که موندی ؟

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2706