2752
2734

یک زن های هستن که همیشه تقصیر رو بین دختر و پسر بین زن و شوهر گردن دختر می‌ندازن 

دختر هرچی بگه باور نمی‌کنن پسر هرچیزی از خودشم دربیاره باور می‌کنن 

من نمونه داشتم زن بوده در درگیری بین دخترش و برادرزاده اش ..دختر خودشو مقصر دانسته و حرفای دخترشو باور نکرده ولی حرف های برادرزاده اشو باور کرده 

در حالی که همه مطمئن بودن پسره مقصره و دختره رو اذیت کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این روایت مادر منه انگار 🗿

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

مغز پوسیده به روایت تصویر

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم، آرام و آسوده.... مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است... 
مغز پوسیده به روایت تصویر

بهشون میگن زن های پسر پرست 

یعنی طرف پسر باشه مهم نیست پسر خودش یا خواهرزاده یا برادرزاده اش باشه از همه دخترا حتی دخترهای خودشانم مهم ترن