2752
2734
عنوان

اداره پستتتت کوفتی

124 بازدید | 18 پست

یه بسته دارم میگن دوبار اومده که چرت میگن من همش خونه بودم از صبح

الان چی میشه باید برم کجا بگیرم؟یا میارن مثلا باز

به خاطر خودت،روی خودت کار کن!🙃✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کدرهگیری مرسوله رو توی سایت رهگیری بزن. اسم پستچی و گاهی شماره تلفنش هست. اگه شماره داشت زنگش بزن. اگه نداشت هم از طریق اداره پست پیگیری کن. یه دفعه پستچی با ما لج کرده بود. الکی میزد مرسوله رو آورده ما جواب ندادیم در حالیکه من همش خونه بودم

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
بایگانی میکنن تو اداره پست شماره رهگیریتو داخل سایت رهگیری وارد کن نوشته کجا باید بری تحویل بگیری ...

کجاشو نمینویسه که فقط وضعیت محصولو زده

شماره نداره فقط اسمش هست😑

زنگ بزن پست منطقه،بگو من خونه بودم نیاوردن،اسم کسی که آورده توو سایت ببین،شمارشوبگیر،زنگ بزن بگو چرا نیاوردی.

من این اتفاق افتاد واسم،بستمو کلا برگشت زدن.

زنگ بزن پست منطقه،بگو من خونه بودم نیاوردن،اسم کسی که آورده توو سایت ببین،شمارشوبگیر،زنگ بزن بگو چرا ...

بعد چندروز میشه گرفت از اداره پست؟

کدوم سایتو شما میگین همین که وضعیتو پیگیری میکنیم دیگه؟چیزی اضافه تر نداره یعنی اصلا گزینه ای نداره

https://tracking.post.ir/

این سایت عزیزم

کد رهگیریتو باید بزنی اینجا نوشته بستت کجاس

مثلا منطقه پستی تهران مبادله پستی...

اینجویه

همون نوشته رو کپی کن بزن تو گوگل آدرس اون اداره پستی که بستت هست رو میاره

برو اونجا برو بگو بستمو پستچی اورده نبودم بایگانی شده بهت تحویل میدن

من آیینه تو هستم...
2706