2733
2734
عنوان

میگم منشی ها چرا اینقد عقده ای هستن🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 42 پست
تا حالا منشی بودی؟ با مشکلاتشون اشنایی؟؟ روزی هزار نفر میان طلبکارتن که چرا نوبت من فلان شده، تو همه ...

بله من شاغلم 

ولی هیچوقت تا زمانیکه کسی بد رفتار نکنه ، نه خودمو میگیریم نه با رفتار میکنم 

میگم منشی ها رفتی وارد شدی به زور جواب سلامت رو میدن

بوی نم بارون 😍🌧️☔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا؟؟ چرا ؟! .خب همون دکتر هم نونش به همین مریضاست 

اتفاقا خودتو بگیری بیشتر مریض میاد

یه شگرد دیگشونم اینه مریض ها رو پشت هم وقت میدن که مطب شلوغ بشه

بگی وااو چه دکتر خوبیه سرش چه شلوغ

https://daigo.ir/secret/2163226386
بله من شاغلم  ولی هیچوقت تا زمانیکه کسی بد رفتار نکنه ، نه خودمو میگیریم نه با رفتار میکنم&nbs ...

منم کارم به هزار نفر افتاده بد اخلاقم توشون زیاد بوده، از لوله کش و کارمند و مغازه دار بگیر تا منشی، من منشی خوش اخلاقم زیاد دیدم ولی کلا کارشون سخته دکتر دلش نمیسوزه واسه بیمار و منشی تند تند میگه نوبت بده، اونم میریزه سرش این همع آدم یکم درک کن

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

یه سریاشون آره خیلیییی کمبود دارن یه سوال بخوای بپرسی داد میزنن😐 ولی من چند وقت پیش رفته بودم واسه رادیولوژی منشیش انقددددددد مهربون بود یه یارو داشت بیچارش میکرد هی مخشو میخورد نوبت منو زودتر بده اینم با آرامش میگفت نمیتونم نوبتا پر شده من دلم میخواد جفت پا برم تو صورت یارو از بس بی ادب بود ولی این بنده خدا یجور با آرامش جوابشو میداد شغل سختیه اعصاب فولادی میطلبه

نگاه کنی من تو این تاپیک از منشی ها طرفداری کردم ولی بعضیاشون واقعا گنداخلاقن

میگم تو همه شغلا من گند اخلاق زیاد دیدم ولی تاحالا کارشون رو انجام ندادید خیلی سخته یکم درکشون کنیم

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

بعضیاشون خیلی بداخلاق ورومخن یکجاهمیشه میرم معمولانوبت ازقبل میگیرم یکشب رفتم هرکی ازدرواردشدرفت داخل رفتم گفتم نوبت من کی میشه گفت ۱۱گفتم خیلی خوب از۵نشستم اینجا دوساعت دگه رم میشینم بعدازدکترمیپرسم چه نحونوبت دادنه از۳ماه قبل گرفتم اونم ساعت ۱۱ ده دقیقه نشدصدام کرد بیابروبعدهمراهم اومدتو مطب  مثل خرشرک قیافشومظلوم کردبه دکترچیزی نگم 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
اخه اینجوری که ۹۰ درصد مواقع باید دعوا کنی و برگردی خونه .... بعدشم گاهی واقعا گیر اون دکتر هستی و ...

من که میگم هرکی باشه هر جا باشه

پول میگیرن قد خون باباشون دکترا

گوه میخورن بخوان بی احترامی هم کنن

اینهمه دکتر

گوره پدرشونم کرده

اتفاقا باید تحریم کرد و ادبشون کرد یاد بگیرن مفت کار نمیکنن که بخوان عقده هم خالی کنن

همه جا هم اسمشو خراب کنن که کسی نره پیشش

اتفاقا خودتو بگیری بیشتر مریض میاد یه شگرد دیگشونم اینه مریض ها رو پشت هم وقت میدن که مطب شلوغ بشه ...

آره اصلا دکتر فکر مریضا و منشی نیست که، خودش میگه زیاد نوبت بده بعد همه طلبکار منشی میشن، خودشم خیلی متشخص میشه تو مطب اصلا کسی نمیفهمه پشت ماجرا مشکل این دکتره

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
من که تحملشو ندارم حالا اونایی که خودشون عصبین حقشونه یه منشی عصبی گیرشون بیاد😁

من خواهرم تو یکی از نمایندگی های سایپا خدمات پس از فروشه .

اوایل بچرو دعوا میکردم ک با مشتری درست رفتار کن .

ولی الان ک تعریف میکنه میبیینم حق داره طفلی .بس ک بعضیا بلا نسبت زبون نفهمن.

من خودم شاغلم با قشر مدیر و کارمند سرو کله میزنم دیوونه میشم دیگ‌چ برسه...

2706